reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

reklama
Poranna-ja tez mysle ze Maxymilian ale dopasuj tez imie do finskiej rzeczywistosci, bo tak po polsku to najlepiej brzmi Maxymilian ale jak po finsku? Ja mam podobnie, poki co ustalilismy ze bedzie Antos ale pisownia po angielku mnie ciut drazni (Anthony) bo to juz niedokladnie to samo co wesoly Antos. Dlatego biore jeszcze pod uwage Adam i Alan bo w obu jezykach jest identycznie.
 
Izka01 no wlasnie dlatego mam problem , bo chce zeby imie brzmialo dobrze po finsku i po polsku a z tym jest problem bo jak patrze jakie oni maja tu upodobania to zupelnie inne niz w polsce i mysle ze kazde imie bedzie zle :(

Szukałam troche po finskich forach to bardziej spotykana jest forma Max bo Maxymilian to raczej nazwisko :eek: a jakos forma Max nie koniecznie mi sie podoba :( ehhhhhh

Tu jest bardzo modne np imie Otso i moj em sie smieje ze damy malemu na imie Otso ( brzmi troche jak Occo) a pozniej bedzie mówil do niego ..............."Otso" Ci chodzi :-D ... "Otso chciales zapytac " masakra :-D

albo Verneri ... 1 skojarzenie choroba weneryczna :eek:

Moj ojciec wymyslił Andrzej ( zareczam ze nic do Jedrusiów nie mam ) ale nooooooo qrde Damian , Marcel , Olivier i Andrzej :szok::-D tragedia
 
No wlasnie-ja mam to samo, imiona amerykaskie sa jak z kosmosu. Nasi znajomi i ich imiona;
Tayor (mieszkajac w PL myslalam ze to dziewczece imie),
Austin (nie wyobrazam sobie tego w polskich dokumentach),
Trent (pierwsze skojarzenie trendowaty),
Trushar (kruszysz???),
Chad (ale czad),
no i tak moge pisac i pisac..., a polskie klasyczne wydawaloby sie imiona maja sie nijak do tej rzeczywistosci :eek: Ciezko cos znalezc co dziala w dwie strony.
 
U nas chyba będzie Tymon, chociaż mój mąż wyskoczył wczoraj z hasłem "jak się ma detergent?"(podobno płyn do naczyń Tymek jest:sorry:) i trochę mi ciśnienie podniósł:eek:. Ale widzę, że nie ja jedna mam ten problem, więc Otso mi w ogóle chodzi;-)???
 
Mamido Tymon,Tymus bardzo ladnie :) za mna ostanio chodzi jeszcze Igor ale ten moj wstretny em odrazu mi kontre strzelil ze Igor to rosyjskie imie i ze bedzie mu sie dziecko z roslym chlopem z gorzałą kojarzyło :wściekła/y:. Nie mam juz zadnych pomyslow ten moj em jest totalnie nie reformowalny , poczekam jak sie maly urodzi chyba ,moze mi cos do glowy przyjdzie na dzien dzisiejszy mowie do niego Pan Fasola :-D
 
Porannakawa- myślę, że jak dalej tak będzie, to będziemy musiały wziąć sprawy w swoje ręce i postawić mężów przed faktem dokonanym:-p;-)
 
Rekiniasta bardzo Cie przepraszam , mi sie to imie bardzo podoba tylko widzisz chlopa mam glupiutkiego :wściekła/y:
Jeszcze raz Cie przepraszam w zaden sposób nie chciałam Ciebie ani bron Boze Twojego synka urazic :-(
 
reklama
Do góry