reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

Ewela-dla mnie tez fajne sa Filip, Maciej i Bartek.
Julianna- dla mnie Maja slicznie brzmi, do tego mialam bardzo dobra kolezanke w dziecinstwie, sliczna i fajna, ciepla osoba uzdolniona plastycznie, kojarzy mi sie wylacznie sympatycznie.
Karina-na tesciow brak slow, moj mi wystrzelil ze mam nazwac dowolnie byle nie Antek, bo ma glupiego kolege :dry: moja reakcja byla dosc krotka i tresciwa, wiecej sie nie wpieprza :cool2:
 
reklama
Alika llia:baffled: o matko:baffled: ewela mój kuzyn ma syna Filipa i jest przesłodki:-) a jaki tancerz z niego :-) gochson ja też tak ma że najpierw zwracam uwagę czy to imię jest w moim otoczeniu i jaka jest ta osoba;-)
 
Nefretete dodam jeszcze tylko że mój mąż stwierdził że Nikita to naprawdę bardzo ładne imię, tak jak juz napisałam, sama musisz to czuć albo nie, pamietam jak pisałaś że po urodzeniu Marysi żałowałaś że zrezygnowałaś pod presją z tego imienia...trzeba się dobrze zastanowić i postąpić zgodnie z sobą...

Gochson,
to naturalne że jak kogoś nie lubimy to imię nam się źle kojarzy, ale ja tak nie mam w drugą stronę, moge kogos bardzo lubić ale jak mi sie imie nie podoba to sympatia tu nie ma nic do rzeczy

A imiona dzieci gwiazd to jest w ogóle inna historia, cóż...:sorry2:
 
Dziewczyny- to chyba jak najbardziej naturalne, że jednym z nas dane imię się podoba, a drugim nie- chyba nie ma się co sugerować opiniami, bo to przecież kwestia gustu. Swoją drogą chyba jest niewiele osób, którym przynajmniej czasem w dorosłym życiu nie zamarzyło się, aby mieć na imię inaczej niż to wymyślili nasi rodzice (i nie mówię tu o osobach z imieniem typu Żyraf:sorry2:). Ja się powoli godzę z tym, że będę miała "Detergencika" i liczę na to, że to skojarzenie imienia Tymon nie jest "masowe":-D.
 
Julianna ja mam Maję w rodzinie i jest mega uzdolniona muzycznie...wygrała nawet Szansę na sukces w zeszłym roku, więc jak najbardziej jestem z Mają:)

no Skrzynecka to popłynęła z tym imieniem. Moja babcia się śmieje, że nawet nie umie tego wymówić:D
 
MamiDo
choć średnio Tymek mi się podoba to nie miałam skojarzeń z płynem;) u nas na lipcówkach dziewczyna miała Tymka i fajny wesoły chłopczyk to był:tak:
 
Cześć dziewczyny, mam termin na 26kwietnia :-) nie znam jeszcze płci dlatego myślę o imionach zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Podoba wam się Samuel albo Jagoda? Jejku jest tyle imion, że trudno się zdecydować :tak:
 
reklama
Do góry