reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

mi też się Nikita kojarzy z tą blodyną z serialu! :-)
Ale ja jestem takiego zdania nie kazdy wybiera takie imie dla dziecka jakie chce..jakie mu się podoba ;)
Ja jestem najlepszym przykładem..moja córcia ma na imie Michelle :) a moja siostra Nicole - wiec u nas w rodzinie to nic dziwnego jak ktos daje nie PL imie. Ja się wychowałam w Niemczech wiec...moje zamiłowanie do zagranicznych imion zostało i zostanie :):happy2:
Z tego co się ostanio dowiedziałam Liroya córka tez ma na imie Michelle :eek:
 
reklama
martolinka - jak dla mnie Borys świetne imię, zaproponowałam nawet mężowi, ale on :no: tak samo Miłosz - g_agnes bardzo mi się podoba!
neferetete - Nikita bardzo oryginalne, odważne imię. Jest nawet ok, tylko źle mi się kojarzy, tak jak izce z Chruszczowem grrr.r.r..
kaja - rzeczywiście Julia to teraz bardzo popularne imię, ale za to jakie ładne!:tak:
robaczek, gochson - jeszcze dużo czasu dziewczyny, na pewno coś fajnego wymyślicie :tak:
Julianna - za ścianą mamy Maję, fajna dziewczynka ;-)

A ja z mężem mieliśmy wczoraj burzę mózgów :-D Skoro wiemy, że raczej na pewno będzie chłopak, wytypowaliśmy kilka imion. Co o nich sądzicie?? Jestem ciekawa Waszych typów :-) bo ja chyba już wiem ;-)
Kajetan - Bartek - Maciek - Iwo - Filip
 
ewela_grzyba mnie się bardzo podoba Bartek, ale mój mąż ma tak na imię, dlatego synka tak nie nazwiemy. Podoba mi się też Maciek i to też był jeden z naszych typów.

Czy też tak macie, że imię kojarzycie z jakąś osobą i jak ta osoba niezbyt przypadła do gustu to imię też odpada ?
 
ewela - Filip albo Bartek
zeberka, g_agnes - na szczęście chodziło o bratanka mojego męża, nie o naszego dzidziusia; nasza córeczka będzie Julka i tak już wszyscy o niej w rodzinie mówią; a imię jak najbardziej powinno być przez rodziców wybierane i nikomu innemu nic do tego
Gochson - ja tak niestety mam, że jak kogoś nie za bardzo lubię, to z automatu takie imię odpada;-)
 
ewela mi się Bartek podoba:)

u mnie podobnie jak u kariny wszyscy na naszą córeczkę mówią Zosia. Jak tylko się okazało, że to dziewczynka, to było wiadomo, że będzie właśnie Zosia. Moja Mama nawet jak rozmawia ze mną przez telefon, to pyta się co u Zosi:-D:-D
 
ewela Filip albo Kajetan ! :-)Kojarzy mi sie z moimi znajomymi, ktorzy sa cholernie FAJNI i przystojni :))
neferetete ja bym np Nikita nie chciala sie nazywac :), ale wybor nalezy do Ciebie! :-)
 
reklama
Kaja Julia jest śliczne
Ewela mi się podoba Kajetan, ale skrót już nie bardzo a przy wyborze imienia, zawsze się zastanawiam nad zdrobnieniem a Kajtek nie bardzo, Maciej to nr 2
Julianna ja bym się skojarzeniami wcale nie przejmowała, zwłaszcza z ‘pszczółką mają’ – to miłe. Moi znajomi mają córcię Maję a potem synka Filipa i też się śmiali, że obstawiają ‘pszczółkę maję’, ale tak zostało :tak:
W temacie skojarzeń z imionami, to każde imię można ośmieszyć – polecam skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju o wyborze imienia dla dziecka:
Kabaret Moralnego Niepokoju - Imie dla dziecka - YouTube
 
Do góry