reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

U nas lista ograniczyła się do 6 imion: Adam, Błażej, Florian, Maciej, Norbert, Oliwier, Patryk. Mam juz swój typ, ale jeszcze musze przekonać M. Póki co czekam na propozycje z Waszej strony.
 
reklama
porannakawa - imię Mikołaj bardzo podoba się mojemu mężowi ;-)

Gochson - z imion wymienionych przez Ciebie najbardziej podoba mi się: Błażej i Maciek :-) ale każdy ma inny gust... Ja zwracam uwagę, żeby imię pasowało choć trochę do nazwiska ;-)
 
ewela_grzyba sprawdzaliśmy do nazwiska, potem znaczenia imion, czytaliśmy o imionach na stronach ze smiesznymi znaczeniami itp. Wiadomo musi to być świadomy i przemyślany wybór, żeby się potem dzieciaki nie śmiały w szkole, nie miał dziwnego przezwiska, czy nie potrafił wymówić imienia (jakby miał problem z wymówieniem "r")

porannakawa mnie się Mikołaj podoba, ale M. nie, więc odpadł w negocjacjach. Stwierdził, że będzie się w szkole kojarzył z grubym, czerwonym i z brodą :crazy:
 
katel mi imię Daniel dobrze się nie kojarzy-tak się nazywa mój szwagier- jest strasznie obrażalski i myśli że cały świat kręci się wokół niego...ale to tylko moje zdanie bo kiedyś to imię bardzo mi się podobało...
 
katel ja mam podobne zdanie co to imienia Daniel mam kolege który jest właśnie obrażalski i tak jak pisze Zeberka mysli że świat się wokół mniego kręci :baffled: nie wiem czy to zależy od imienia chyba bardziej od charakteru ale taki jest.A imie nie jest brzydkie,jeżeli Wam sie podoba;-) A jeżeli chodzi o Dawida to mam same dobre skojarzenia i imie bardzo mi sie podoba:-)
 
U mnie teraz się zacznie...nie dyskutowaliśmy na temat imion do wczoraj, teraz jak znamy płeć to na tapecie pojawił się; Olaf, Tymon, Bruno i Iwo i teraz będziemy się oswajać, a jak już dojdziemy do tego, które imię nam najbardziej "podchodzi"- to pewnie pojawi się jakaś nowa propozycja...:-D
 
reklama
Pojedyncze, 2011.11.03 o 20:21.jpg dziewczyny jesli okaze sie, ze Mksymilian to dziewczynka(??) to bede musiala wymyslec imie ;) myslale, ze ?Maksymilianka nie do konca, ale ewentualnie Mila.
 
Do góry