reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

Vilmaq Liliana bardzo mi się podoba:tak: a Lucyna dziwnie mi się kojarzy... U nas na osiedlu jest taka babka- na imię ma Lucyna, ale jest transwestytą i uważa się za faceta. Jest po 60 i nie robiła sobie żadnej operacji, tylko nosi się jak facet, a każdy mówi na nią Lucek...;-)
 
reklama
rozumiem :) ja mam akurat miłe skojarzenia z Lucyną :) dodatkowo imię to ma ciekawe znaczenie :) i też dlatego mi się podobało :)
 
Stokrotta Liliana pięknie :)))))))

A ja wlasnie siedze i przegladam spis imion finskich bo ja juz sama nie wiem co ja moge wymyslec glownie dla chlopca no nie mam zadych typow polskich ktore by odpowiadaly mojemu em i mi :no: Tylko sobie tak mysle jak dam finskie imie jak to bedzie wygladalo bo chlopcy maja imiona raczej meidzynarodowe no jedynie maluch ma Marcel Kimi.
z finskich typy meskie: Ville , Santeri , Maxim, Lauri .
żenskie: Nea , Jasmin , Alisa ale jak juz pewnie bedzie Laura.

Aaaa ajbardziej to mnie wpienia moj chlop bo on uwaza ze mamy hooooooo hoooooooo czasu :wściekła/y:
 
porannakawa ale ci zazdroszczę mieszkania w finlandii... :)powiedz ciężko tam znaleźć pracę? np. inżynierowi budownictwa?
 
Stokrotta ja się nie spotkałam żeby Jagodę zdrabniać Jadzia, raczej Jagódka :happy: a z L to może Blanka, Kamila, Amelia...

poranna kawa pisałaś że mieliście jednego z synów nazwać Maksymilian, to może teraz tak nazwiecie, jak będzie syn? Albo to fińskie Maksim :tak: A Jasmin brzmi jak dla mnie nawet dość polsko, nawet ładniej od naszej wersji Jaśmina.
 
reklama
Do góry