reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

Wiesz co z tego co wiem to Alek jest zdrobnieniem od Aleksander , ale jako samodzielne imię nie funkcjonuje. Nie jestem jednak specjalistką od onomastyki
Alfons... hmm...niezle:-D
 
reklama
Magda85 - Ola to też "samodzielne" imię-mam koleżankę o tym imieniu i wcale nie jest Aleksandrą
rofl.gif

Afi-Alfons-to ja bym chyba nie miała odwagi dać dzieciaczkowi-sama powiedz; to jakby imię i profesja w jednym...
 
Witajcie kwietnioweczki, mi z tego chinskiego kalendarza wyszla dziewczynka, w sobote bylismy na pierwszym usg genetycznym i pani doktor powiedziala,ze na 70% nosze w brzuszku mala kobietke. Bardzo sie ciesze, oby kolejne usg genetyczne to potwierdzilo, chociaz z synka cieszylabym sie tak samo
 
reklama
z kolei on dla dziewczynki chcę: Malina... oszalała chyba... mamy już Jagodę... nie zrobię tego córkom...
P

Mojego Taty Kuzynki Corki dala na imie dziecku MALINA....i teraz majac 7lat poszla do szkoly i z niej Dzieci sie smieja....:szok: bo takie imie jej Mama dala....

Jagodka sliczne imie;)

u Nas iby ma byc Zosia albo Franek....

ale nie wiem do konca...czy mi sie te opcje podobaja...

przy Marcelince.,...miala byc Ada albo Zuzia....a ja mial byc Syn to byly Witek..ale teraz to imie jakos mi nie pasuje...
 
Ostatnia edycja:
Do góry