reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

reklama
ja dzis uslyszalam kolejna nowinke, ze pepek wystajacy jest na chlopaka :-D no a wrazliwosc na zapachy na dziewczynke, no i skoro ja nie mialam mdlosci, wymiotow i bede miala chlopaka to akurat niby sie zgadza...hm...troche dziwne, bo moja mama urodzila 2 dziewczyny i jakos z nimi miala identycznie jak ja z chlopakiem mam ;-)
 
ja dzis uslyszalam kolejna nowinke, ze pepek wystajacy jest na chlopaka :-D no a wrazliwosc na zapachy na dziewczynke, no i skoro ja nie mialam mdlosci, wymiotow i bede miala chlopaka to akurat niby sie zgadza...hm...troche dziwne, bo moja mama urodzila 2 dziewczyny i jakos z nimi miala identycznie jak ja z chlopakiem mam ;-)

a ja imałam mdłości i wymiotuy całą ciążę i miałam dziewczynkę:-D więc nie prawda:-p
wrażliwa na zapachy byłam i w 1 i teraz .. więc to moze się zgadzać;-)
 
Ja się śmieję, ze u mnie objawy rozkładają się po połowie na chłopca i dziewczynkę więc będzie albo babochłop albo zniewieściały facet :)
 
A mi pępek nie wystaje, mdłości się skończyły i dziś doktorek powiedział że na 100% chłopczyk będzie, mam na zdjęciu uwiecznionego małego siusiorka...;-)
 
Karolka....to gratulacje! juz wiesz, że to Oskar robi puk puk w brzuszku ;-)

a u mnie dwa "objawy" na chłopca sie sprawdzają.....brzuszek wystaje do przodu i przypomina piłkę oraz mam ogromny apetyt na mięso....mniam mniam
 
Karolka....to gratulacje! juz wiesz, że to Oskar robi puk puk w brzuszku ;-)

a u mnie dwa "objawy" na chłopca sie sprawdzają.....brzuszek wystaje do przodu i przypomina piłkę oraz mam ogromny apetyt na mięso....mniam mniam

oj obalam ten przesąd ;) ja spodziewam sie dziewuszki i od początku ciągnie mnie do mięska ;) mniam mniam
 
reklama
Do góry