reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

reklama
tak, zdjecia tez uwielbiam:) wlasnie z ostatniego usg gdzie dowiedzialam sie,ze bede miala syna z tego szczescia zapomnialam zabrac og lekarza zdjec i teraz mi smutno, bo nie mam na co patrzec:-(
 
A ja jestem ciekawa czy sa tu Mamusie, ktore z Tatusiami staraly sie o konkretna plec?
Jesli tak, to piszcie - te z Was, ktore plec juz znaja - czy udalo sie Wam trafic :)


Mój mąż twierdzi, że staral się o dziewczynkę i jest dziewczynka. Ma na to sposób, jak mowi:"celować do końca i w prawo to będzie dziewczynka" ;) no co by tu nie mówić, u nas sie sprawdziło ;)))
 
Ha ha fajny sposob. My w nic nie celowalismy - mam nadzieje, ze we wtorek dowiem sie plec malenstwa, ale jesli nie to tez sie nie zmartwie.

Co do tetna to niestety ostatnio polozna nie znalazla go i musieli zrobic USG, zeby stwierdzic, czy wszystko jest ok, wiec nawet nie moge zgadywac czy bylo ponizej czy powyzej 150.
 
Mi lekarz nie powiedział jakie tętno. Celowaliśmy w chłopaka i wg testu były dni płodne - zobaczymy. Coś tam między nogami się pałętało na usg ale lekarz nie był pewien. Ja gdzieś czytałam, że jak fasolka późno pojawia się na usg, i wolniej na początku rośnie to na chłopaka. Jeśli wcelowaliśmy to by się zgadzało u nas, bo z córką to na usg już był kropek w 3 tyg. a teraz poszłam w 6 i nic, zero obrazu. Dobrze, że dzień wcześniej robiłam hcg z krwi i wyszło pozytywnie bo lekarz podejrzewał już poronienie samoistne. Potem maluch się pojawił ale ze 2 tyg młodszy niż wg @ a 3 tyg temu na ostatnim usg już był ze 3-4 dni starszy. Zobaczymy za tydzień :)
 
Mi lekarz nie powiedział jakie tętno. Celowaliśmy w chłopaka i wg testu były dni płodne - zobaczymy. Coś tam między nogami się pałętało na usg ale lekarz nie był pewien. Ja gdzieś czytałam, że jak fasolka późno pojawia się na usg, i wolniej na początku rośnie to na chłopaka. Jeśli wcelowaliśmy to by się zgadzało u nas, bo z córką to na usg już był kropek w 3 tyg. a teraz poszłam w 6 i nic, zero obrazu. Dobrze, że dzień wcześniej robiłam hcg z krwi i wyszło pozytywnie bo lekarz podejrzewał już poronienie samoistne. Potem maluch się pojawił ale ze 2 tyg młodszy niż wg @ a 3 tyg temu na ostatnim usg już był ze 3-4 dni starszy. Zobaczymy za tydzień :)

u mnie też tak było i też musiałam robić badania morfologii:-)
 
Wczoraj napisałam długiego posta i mi zniknął, bo w momencie zapisywania wyłączyli mi internet:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

My nie znamy jeszcze płci, bo ostatnie USG miałam w 12tc:baffled:
Mój M zastanawiał się wczoraj rano nad imieniem dla dziewczynki, bo co do Zosi nie był do końca przekonany, ale jako że nie mógł za wiele wymyślić, to położył rękę na moim brzuchu i zapytał maleństwo, czy chce być Zosią? i nagle dwa wyraźne kopniaki:-D:-D:-D, no więc zapytał, czy może chce być Brunem i ....cisza.
Tak więc nasz domowy, rodzinny test wskazuje na dziewczynkę i nie ma już mowy o innym imieniu niż Zosia;-)
chyba, że Bruno spłatał tacie figla hahaha

a co do tętna, to wg Waszej teorii, potwierdza sie płeć żeńska, bo serduszko biło w 12tc ponad 180 uderzeń na minutę... (mam nadzieję, że teraz juz tak szybko nie puka)
 
reklama
z tym tętnem nie wiedziałam... u mojego co wizytę sopada zaczęło sie od 178 a na ostatniej było 158. Mąż twierdzi, że będzie chłopak a mnie się wydaje, ze dziewczynka ;) Dzisiaj wizyta to zobaczymy mam nadzieję :)
 
Do góry