reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

A jawcale nie wierze w teprzesady mam za soba dwie ciąże i sa dwie córki a kazda była inna ,w pierwszej wygladałam jak słonica w ciązy wymiotowałam chyba do 6msc mdłości w tym czasie non stop,drazniły mnie zapachy ,a przy drugiej delikatne mdłosci sliczny zgrabniutki brzuszek i czułam sie extra .Przy pierwszej ciązy każdymowił ze będzie chłopak ,a jaka była radość jak urodziła sie dziewczynka :-Dprzy drugiej ciązy tez chciałam dziewczynkę ale wszystko wskazywało ze bedzie chłopak i tu dopierobyła niespodzianka :-Dmam nadzieje ze i tym razem sie uda :-D
 
reklama
No moja rodzina nie chce wierzyć że córka bo rzekomo za ładnie wyglądam. Takie te baby w mojej rodzinie były pewne że siurak, że trzeba było im powiedzieć że jednak córka bo jeszcze by ciuchy zaczęły skupywać dla chłopaka. Oj głupoty te przesądy i banialuki.
 
Ewelina - śliczny pindolek :) Jakie zbliżenia - szok ;) Gratuluję nowiny, to musi być super dowiedzieć się kto w tym brzuszku urzęduje.
 
Ja się śmieję, ze u mnie objawy rozkładają się po połowie na chłopca i dziewczynkę więc będzie albo babochłop albo zniewieściały facet :)


u mnie też jest pół na pół. Mdłości miałam mega, wrażliwość na zapachy też ( wc kostka lądowała w koszu) a od samego początku wiadomo było że jest synuś :-)

Wydaje mi się że te przesądy to ściema i tyle !!
 
no to jednak faktycznie teraz czas na chlopaczkow, a przesady cos naM SIE chyba sformatowaly, bo juz sie tak nie pokrywaja z plcia jak kiedys
 
Ewelinko a wiesz że u mnie też się sprawdziło z tym "wyrostkiem " w pierwszych tygodniach ciązy:-)
Miałam zdjęcie z 12 tygodnia i taki sam obraz jak u ciebie pisiorek do góry:-)
 
Mój przypadek obala chyba wszelkie płciowe przesądy:-) Żadnych objawów, zachcianek, mdłości, wrażliwości na zapachy - kompletnie nic:-) Tylko rodzinka się ciągle upiera, że podobno z daleka widać, że chłopak:-) I oto ujawnił się dziś na USG nasz mały książę:-)
 
Ja wczoraj pisałam, że rodzina też przekonana o chłopaku a mi córkę lekarz dojrzał a dzisiaj już z pokorą muszę przyznać rację babciowym bajaniom bo jednak chłopak...
 
reklama
no u mnie tez sie pozmienialo od amego poczatku objawy a chlopaka, babcie i ciocie tez za chlopakiem...potem jak miala byc corcia to wszystko sie niby pomylilo, a teraz jednak chlopak ;-) no i chinski kalendarz plci tez pokazal sisiora :-D
 
Do góry