reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Płeć i przesądy

reklama
Mnie tez się śniło, że będzie dziewczynka i we śnie mówiłam do niej Maja :) W sumie to moje objawy też wskazują jakby miała być to dziewczynka, wysypało mnie trądzikiem jak nastolatkę, mam ochote na słodycze, odrzuca mnie od kwaśnych i ostrych potraw, więc może coś w tym śnie było prawdziwego :) Fajnie by było...
 
Z tym chinskim kalendarzem na stronce przez Was podawanej jest cos nie tak... Jak wpiałam poprawna date swoich urodzin to wyszlo ze mam 21 lat i bedzie chlopczyk. A lat mam 23 wiec stwierdzilam, że zle wpisali formulkę do obliczania i zamiast roku urodzenia 1987 wpisalam 1985 i wyszlo ze mam 23 lata i urodze dziewczynke. Moich przewidywań nie potwierdzil, ale fajna zabawa z ty zgadywaniem :-)

Ja nie mam preferencji co do płci, są tylko pewne plusy każdej z nich.
Jak będzie chłopiec mój P będzie wniebowzięty i zostanie mu tylko dom do wybudowania żeby jak sam mówi być spełnionym mężczyzną:))
Jeśli będzie dziewczynka będzie oczkiem w głowie babć i dziadków, bo jak dotąd u Nas w rodzinie rodzą się same wnuki:))


 
he he he u mnie też same wnuki i wszyscy liczą, że urodzę dziewczynke :) Ja też po cichu marzę o tym :D
Też mam diodę koło diody, jem w sumie same słodycze ;) Może coś w tym jest he he
cierpliwości już niedługo się dowiemy czy to prawda z tymi pryszczami i tym czy ciągnie Cię na słodkie czy na kwaśne he he
 
Ja właśnie weszłam na ta stronkę co podaliście odnośnie chińskiego kalendarza i wyszło mi, że będzie dziewczynka no to zobaczymy czy tak będzie hmmm:)
 
moi rodzice mają 3 wnuczki i 3 wnuków :) a teściowie 1 wnuczkę i 1 wnuka, więc po równo.

Mojej mamie śnił sie chłopiec, mi to obojętne, ale choć początkowo "przeczuwałam" chłopca, to za każdym razem patrząc na monitor USG miałam jakieś dziwne odczucie, że dziewczynka :)
ostatnio, gdy pani doktor zrobiła duże zbliżenie, żeby sprawdzić, czy jest pęcherz moczowy, wpatrywałam sie tylko między nóżki i ... nic nie widziałam, więc śmieję sie, że albo jeszcze wyrośnie, albo rzeczywiście dziewczynka ;)
 
reklama
Do góry