reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

reklama
Mnie banany wchodzą jak złoto i nektarynki też, zobaczymy co mi lekarz powie-jeszcze muszę poczekać. Ale co do takich zabobonów to moja babcia jest w nich mistrzem. To, że jestem w ciąży wykryła szybciej niż test ciążowy:-D Podobno oczy robią się bardziej okrągłe.
 
A ja czuję podświadomie,że będzie drugi syn:tak:Pewnie,że fajnie byłoby mieć parkę ale już jest mi wsio ryba:tak:Chłopca przynajmniej obsługiwać już umiem:-DA dziś koleżanka mi z wahadełka wywróżyła...też syna:tak:Ale mój P idzie w zaparte,że on w córkę celował:-D
 
ja mam lekką nadzieję ze tym razem będzie syn ale zobaczymy
jak na razie to zupełnie inny smak mam niż z córcią więc cicha nadzieja jest np. w poprzedniej ciąży litrami piłam mleko, a teraz to nawet do ust nie zbliżę bo od razu do kilbelka lecę :baffled:, wtedy nie mogłam nic jeść w pierwszym trymescie, teraz jem jak opętana itd itp
 
banany są dobre ,mniam.
Czyli mówicie, że to na synka?
Teściowa mi mówiła, oby dziewczynka była:-D
ale ja mam przeczucie, że będzie mały mężczyzna.Po ostatnim usg to obawiam się, że z adhd :blink: bo tak machał..
 
Mojej mamie śniło się, że po naszym domu chodził mały chłopiec :-D
zobaczymy, czy to proroczy sen haha
bo tak w ogóle to nam wszystko jedno, choć chciałabym już wiedzieć ze względu na kupowanie ciuszków ;)
 
Ja z Radkiem w ciąży do porodu nie wiedziałam co będzie,na każdym USG tyłek pokazywał:-DCzułam jednak podświadomie,że chłopiec będzie:tak:Ciuszki kupowałam takie,żeby i chłopiec i dziewczynka mogli się nie powstydzić.Zielone,niebieskie,kawa z mlekiem,do tego jakieś dżiny bo dziewczynka przecież też mogłaby:tak:A jakby dziewuszk wyskoczyła,dokupiłabym tylko parę kiecek:tak:Teraz też czuję,że będzie synek:tak:Lece do Polski na święta,na miesiąc to sobie kurierem powysyłam jakieś ciuszki bo mam po Radku pół piwnicy:-)No i w razie dziewczynki znów myślę,że kiecki zdążę dokupić:-D
A banany jem teraz,ale na Radka nie jadłam:-D
 
ja to mam dziwne te smaki najpierw cały dzień bym śledzie jadła i taką kwaśną pomidorówkę a teraz banany, nektarynki i miód:D Nie mam porównani, bo to mój pierwszy bobas więc pozostaje poczekać aż lekarz powie:)
 
reklama
To i ja się dołączę do wróżenia płci :)
U mojego M w rodzinie rodzą się same chłopy, ale ja od początku czuję ze będzie Alutka, tak tez wyszło w kalendarzu chińskim, no i M ciągle zapewnia ze "załadował dziewczyńskie naboje". Zobaczymy co będzie najważniejsze, żeby zdrowiutkie było :)
Pozdrawiam
 
Do góry