reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Planowane narodziny- dane do listy grudniowych mam

A widzisz jaka ze mnie gapa! Wielkie dzieki za wpis :tak: I prosze się nie irytować ;-)
A jeśli chodzi o termin to właśnie się zmienił - badania wykazują teraz uparcie 17.12.09. (kaledarz swoje a malestwo swoje)

musisz sie zdecydowac czy trzymasz sie wersji z OM /albo z okolo polowy ciazy - ta jest uznawana za najbardziej prawdopodobna/ czy ciagle zmieniajacego sie USG - teraz dzieciaczki rosna roznie ... jedne szybciej drugie wolniej :) wiec termin z wizyty na wizyte bedzie ulegal zmianom !!!
 
reklama
Witam wszystkich.
Co prawda późno, ale chciałabym dołączyć do grudniowych Mam na tym forum. Mam termin na 12.12.2009, a w moim coraz większym brzuchu noszę chłopczyka o wciąż nieznanym imieniu :)
 
Witam wszystkich.
Co prawda późno, ale chciałabym dołączyć do grudniowych Mam na tym forum. Mam termin na 12.12.2009, a w moim coraz większym brzuchu noszę chłopczyka o wciąż nieznanym imieniu :)

witam i zapraszam na watek
https://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2009-f294/grudzien-2009-a-25004/index2811.html
tam toczy sie "zycie"

gwoli wyjasnienia wszystkim dodam ze malgorzata_n jest pierwsza osoba na forum ktora znam ze tak to ujme "z realnego swiata" - studiowalysmy razem :)
 
To ja również kieruję taką samą prośbę ;) Dopiero wkręcam się w forum ale od czegoś trzeba zacząć ;) Termin mam na 9.12 a Maleństwo będzie Niespodzianką o imieniu Julia lub Wojtek :)
 
Dopiero teraz tu dotarłam- termin wg usg ok 28.12. wg OM- 3.01. ale raczej będzie grudzień, bo cesarka planowana. Płeć- dziewczynka, imię jeszcze nie ustalone :-).
 
reklama
Do góry