reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
sliczny brzusio Magdziu :-):-):-) no i figury tylko pozazdroscic, nie to co umnie hipoptama :wściekła/y:

Klaudzia przesadzasz:) wyglądasz ślicznie:) figurke masz pierwsza klasa:) pasuje Ci brzuszek baardzooo:) ja czuję się jak słoń, mimo że mam 100cm w pasie (w porównaniu z innymi dziewczynami to mało) ale ja jestem szczupła i ten bszuszek wydaje mi się baardzoo duży:-) mam nadzieje że wypakujemy się koło 37 tyg.
 
ja dalej zachwycam sie ta fotka :-):-):-) naprawde super ujecie.... moj maluszek troszku rozmazany, ale wazne ze pamiatke mam hehe

jestem strasznie ciekawa jak bedzie wygladal i co odziedziczy po tatusku a co po mnie hehe
 
a o to moj brzuch z dzis rana i rozpychajacy sie kosmita, efekt byl jeszcze wiekszy ale zanim zdazylam zlapac komorke to mlody juz troszku uciekl :-) ale dalej widac hehe
hehe..skad ja to znam:-)
A więc przyszedł i czas na nas:) Urosłyśmy choć troszke??:)
28d.jpg


28agdh.jpg

super wygladasz:-)I brzusio taki duzy:-)
 
reklama
Magda świetnie wyglądasz!!!:-)
A oto ja ósmy sie zaczyna...
 

Załączniki

  • 03092009849.jpg
    03092009849.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 75
Ostatnia edycja:
Do góry