reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszkowanie, jakie pampersy itp

reklama
a ja musze teraz powiedziec ze zaczelam uzywac innych pieluszek- pampers simply dry i jestem zadowlona. nie są za drogie, miekkie i chlonne. nie są takie sztywne jak te z rossmana. a do tego są superowe z penatena i z pampersa husteczki nawilżane.
 
Ja na razie używam Pampers, właśnie przeszliśmy z 1 na 2 i chyba będziemy musieli na nich jechać bo mała ma delikatną skórę i np po Bella miała uczulenie:( cóż, będziemy próbować bo dawać za 40 pampersów ponad 40 zł to zdzierstwo:(
 
My od urodzenia używaliśmy bella happy z racji wagi rozmiar 0. Swoją drogą ciężko je dostać apteki w większości nie zamawiają bo niechodliwe. Musieliśmy szukać na allegro. Czasem zmuszeni byliśmy zawieść do szpitala Pampers 1 ale sięgały małej po pachy, więc tylko wyjątkowo jak zabrakło. Teraz jesteśmy na belli rozm 1 i mała do tej pory ani razu nie miała odparzonej pupki. Za to z innych wycieka jej wszystko i jest zasiusiana po pachy ;-):-)
 
Witam

Szukam paragonów z pieluszek Huggies Premium Mega Pack (rozmiary 2-6) zakupione w sklepie REAL w dniach 19.08 - 01.09.2010 (czyli jeszcze mozna kupic, ale wylacznie w Realu :) ).

Chce wziac udzial w konkursie, a wy kupujac pieluszki mozecie cos zyskac (mysle ze sie dogadamy).
Porsze o informacje na PW, jesli ktos posiada taki paraogn(y) lub wybiera sie moze do Reala po pieluszki Huggies.

Dodam, ze moja kuzynka była bardzo zadowolona z tych pieluszek, a nie sa one tak drogie (teraz w promocji w Realu kosztuja 36,75 zł)

Pozdrawiam
 
Ja do szpitala kupiłam Huggies new born, a od kiedy jestesmy w domu używam pieluszek Dada z Biedronki. Moim zdaniem nie ma żadnej różnicy. Mały je toleruje. Nie ma żadnych odparzeń. Faktem jest, że przewijam go za każdym razem kiedy tylko ma mokro, czasem nawet co godzinę. Ale nie wyobrażam sobie, żeby leżał posikany, nawet gdyby miał na sobie Pampersa;) a taka paczka 78 sztuk starcza mi średnio na dwa tygodnie i kosztuje nie całe 30 zł.
 
szanowni rodzice, kochane mamy

Nasz syn ma 7 mcy i uzywam papmpersow rozm 4 do 18kg hmmm czasem mam wrazenie ze za dlugo to mu nie posluza,,,taka rozpietosc wagi,hmmmm kto uzywa rozm 5? u jakis dzieci wiekiem wagowo i dlugosciowo?
a moze inne pieluchy sa lepsze pod wzgledem dostosowania ,,,do malucha :)
 
reklama
Do góry