reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluchy wielorazowe

reklama
Krysiaczek czekamy z niecierpliwością :)
ja wczoraj sie znowu zastanaawiałam czy dam rade, ale w sumie czemu miała bym nie dac :) pewno jeszcze nie raz w siebie zwatpie do porodu :) wazne żebym puxniej sie nie poddawała :)
 
marylka przestan sie mazac. ty jestes mamusia i dasz rade ze wszystkim. a wszyscy ci beda zazdroscic, jak zobacza sliczną zdrową pupkę w kolorowej pieluszce biegającą po trawie. dasz rade. ja tez musze dac hihi.
 
future ja sie nie maze tylko troche marudze :) ten typ tak ma od czasu do casu :) ale obiecuje poprawe :) jak tam doszły już Twoje pieluchy ?? bo to faktycznie już troche mineło
 
hej dziewczyny! o pieluszkach wielorazowych pojęcia nie mam żadnego, ale dylemat mam. wielorazowe czy pampersy. szczerze mówiąc, pampersów nie chcę zbytnio używać...
i tak się zastanawiam, po przeczytaniu waszego posta, czy dobrze zrozumiałam tą całą ideę...
jest sobie śliczny otulaczek, w który wkładam tetrówkę, a jak dzidzia narobi, to po prostu wymieniam tetrę, tak?
bo te 'kieszonki', wkłady i ta cała reszta jest nie do ogarnięcia dla mnie.
 
skorupka, wejdz sobie na wielorazowo.net chyba, albo pieluszkarnia, i na allegro sobie poszukaj i wszystko zrozumiesz. do otulacza dziewczyny robią sobie nawet chlonne polarowe wkladki, ktore sie p[ierze, ale mozna tez kupic bambusowe, lub z mikrofibry. ja zamierzam tetrowe tez wkladac. zobaczymy, poczytaj a bedziesz miala taką frajdę jak my. zobacze, marylka co jakiś czas ma dylematy, ale jej przechodzi ;)
marylka - moj mąż dzwonil i już wysłane, wiec czekamy. ale chce zamowic jeszcze takie w krowke i w zeberke, bo mi sie bardzo podobają ;)
 
a wiecie kto się dziwi?
tylko te babki, co nie uzywały nigdy wielorazowek. a zreszt alatwo powiedziec warszawiakom, albo poznaniakom ze taniej pampersy, bo oni zarabiaja po 8-10tys na miesiac. to moga sobie pozwolic. moja mama mowi mi, ze ona tetrowe to tylko siuski wyplukiwala recznie, i chyc na sloneczko. w cieplej wodzie, w proszku. tak samo my, jak do otulaczy wlozymy tetre, to ile to bedzie schlo latem?15 minut, i nikt mi nie powie, ze lepsze pampy. oczywiscie, latwiej isc do sklepu i kupic gotowe, ale w tej cenie mloda mamunia moze kupic cos sobie, albo dzidzi. a to pieniadze wyrzucone w bloto, i jeszcze os ra ne ;) a wogole nie zdarza wam się prać w ręku? ja mam duuuuzo rzeczy, których nie włożę do pralki, bo mi ich szkoda ;) wiec nic trudnego wieczorem wyplukac siuski ;)

Mieszkam w wawie ale nie zarabiam 10 tys i powiem wam jedno . nie nastawiajcie się na już że wielorazowe .
Ja mam i takie i takie i raczej w tej chwili z pampków korzystam .
I poradze wam jedno . kupcie sobie ze trzy takie pieluchy ( ja mam np te kieszonki ) ew kupcie ze dwa otulacze i potem jak juz sie dziec urodzi same zdecydujecie . Nie ma sensu kupowac tony pieluch bo życie nie raz weryfikuje nasze wybory :)
Ja lubie te wielorazówki jednak przy dwójce dla mnie lepsze pampki
 
skorupka widzialam je, to babka sama szyje, cieżko powiedziec bo te przemokną na pewno, a otulacze bambino moi nie przemakają, to kwestia decyzji ;)
etit:
bambino mio ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Skorupka ja nie wiem ale mnie tez jakoś nie przekonują te otulacze na pewno nie kupowała bym wiecej jak jeden - do przetestowania :)
 
Do góry