reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluchy wielorazowe

ale szybciutko wysadzasz. powodzenia, bedziesz miala z glowy. mi mama mowi, ze za rok zapomne o pieluchach jak nic, jak bede uzywac wielorazowych i tetry. oczywiscie, czasem bede miala i pampersy jak trzeba bedzie, ale postaram się nie...
 
reklama
w końcu zamówiłam pieluszki, wkłady, otulacze i torbę na zużyte pieluszki. troszkę to kosztowało, ale mam nadzieję, że się nie zawiodę :) teraz pozostaje tylko czekać..

ps. mnie moi rodzice wysadzali jak miałam 3 miesiące :szok: ja się będę cieszyc jak moje na roczek będzie już z nocniczka korzystało :)
 
krysiaczek no to super że już zamówilaś :) zrób fote jak już dojdą :) jak do mnie dojdą wszystkie to też trzasne zdjecie i wstawie a co :) a ile sztuk zamawiałaś ??
 
dobrze, zrobię fotki ;)
zamówiłam 2 kieszonki, 3 otulacze i wkłady- 5 konopnych i 10 sucha pieluszka.
do tego jeszcze worek na zużyte pieluszki :-)
mąż troszkę się przeraził jak zobaczył ile to kosztuje, ale w końcu stwierdził, że na syna nie będzie żałować i zapłacił hehe
 
i dobrze :) mój tam za bardzo nie wie ile co kosztuje :) bo to ja sprawuje piecze nad finansami :) on mi daje kase bo sam mówi że za szybko by wydał i mowi mi tak kupuj co chcesz ale ma ci starczyć :) hahaha cwaniak co :) ogólnie mu mówiłam ile kosztują takie pieluchy że nie są tanie ale jak przeliczyć koszt pampersów to wyjdzie drożej i przytaknoł mi tylko i powiedział ty sie znasz lepiej :) ja moge wzory powybierać bo on powiedział że chce kolorowe a nie białe bo mu sie z komuną kojarzą :)
 
dokładnie- pampersy wychodzą dużo drozej, a poza tym wielorazowe są zdrowsze :)
mam nadzieję, że się do nich nie zrażę. Pampersy będę używac tylko w razie "wu"- do lekarza, moze czasami na noc, albo jak wielorazowe mi nie wyschną.
Ja też nie brałam białych- kolorowe są o wiele ładniejsze :)
 
no ja też sie troche boje czy sie nie zraże ale mam nadzieje ze nie :) że bedzie dobrze ja mam tylko jedną pierwszą paczke kupioną pampersów do szpitala a potem już mam nadzieje na wielorazówkach no i ewentualnie pampers na noc tak jak piszesz ale mam nadzieje ze jak najmniej
 
no to mamy podobne podejście :)
cieszę się, że w końcu ktoś mnie rozumie, bo jak mówię wszystkim dookoła, że nie chcę uzywac pampersów to tylko mnie zniechęcają, albo patrzą jak na kosmitkę..
 
reklama
a wiecie kto się dziwi?
tylko te babki, co nie uzywały nigdy wielorazowek. a zreszt alatwo powiedziec warszawiakom, albo poznaniakom ze taniej pampersy, bo oni zarabiaja po 8-10tys na miesiac. to moga sobie pozwolic. moja mama mowi mi, ze ona tetrowe to tylko siuski wyplukiwala recznie, i chyc na sloneczko. w cieplej wodzie, w proszku. tak samo my, jak do otulaczy wlozymy tetre, to ile to bedzie schlo latem?15 minut, i nikt mi nie powie, ze lepsze pampy. oczywiscie, latwiej isc do sklepu i kupic gotowe, ale w tej cenie mloda mamunia moze kupic cos sobie, albo dzidzi. a to pieniadze wyrzucone w bloto, i jeszcze os ra ne ;) a wogole nie zdarza wam się prać w ręku? ja mam duuuuzo rzeczy, których nie włożę do pralki, bo mi ich szkoda ;) wiec nic trudnego wieczorem wyplukac siuski ;)
 
Do góry