reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluchy wielorazowe

dor82 w pieluchach wielorazowych nie chodzi tylko o ekonomikę ale też o skórę dzieciątka,środowisko,chemie której one nie mają a pampki aż w nadmiarze. Pozatym pampków z biedronki noworodkowi bym nie założyła.

Ja kupie takie 2 starty bo moje maluchy one size utoną:-)
Zestaw BambinoMio do 5 kg Pieluszki wielorazowe (1393022589) - Aukcje internetowe Allegro
i do tego dokupię jeszcze wkłady z bambusa i/lub muślinowe.
potem otulacze zmienię na one size

Maryla taki kryzys jest całkiem normalny.DASZ SOBIE RADE!!
 
reklama
poziomka dzięki jesteś kochona, już mi po mału przechodzi ale no musze dać rade :) no ja też sobie jeden otulacz ten mały zamówie bambinomio :) chyba w gwiazdki :) bo pieluchy mam to otulacze mi potrzebne i wogule te on size to jeszcze 2 chcem dokupić i kieszonki chyba tak z 10 i mam nadzieje że starczy :) bo już mam 2 otulacze , i 3 kieszonki w drodze jak mi przyjdą to zrobie fotke tego co już mam a co :) pochwale sie i odrazu mi sie humor poprawi :)
 
Ostatnia edycja:
kurcze, a ja dalej niezdecydowana. nie wiem co wybrac, a czasu coraz mniej...
pomocy... :(
a nad czym sie zastanawiasz ?? to może coś pomożemy ja osobiście stawiam na kieszonki i otulacze może zamówie jedną dwie wszystko w jednym :)

FutureMummy wiem wiem wczoraj miałam jakiś gorszy dzień ale zamówiłam 2 kieszonki i mi sie polepszyło :) hahaha dam rade bo kto jak nie ja :)

kurde ale mi tu fajnie z wami :)
 
kupiłam 40 sztuk pieluszek tetrowych, bo nie słyszałam jeszcze wtedy o tych pieluszkach wielorazowych i teraz szukam czegos co by mi do tych pieluszek pasowało. żebym mogła używac ich jako wkładu :) oczywiście dokupię kilka wkładów, ale chodzi mi o finanse, no i żeby tetrówki się nie zmarnowały. bo przecież na marne ich nie prałam i nie prasowałam ;p ;-);-)
 
tetrowki smialo mozesz wkładać do utulaczy, gdyż te są z nieporzemakanego materiału. ale mozesz tez wkladac do ieszonek, ale licz sie z tym, ze kiesznki mogą przemoknąć ;)
ale kieszonki lepsze na pupcie ;) bo oddychajace ;)
 
dzięki.
mogłybyście podać jakieś linki u kogo warto kupić? sorry, że tak was męczę, ale nie chcę się zawieźć i kupić jakiegoś bubla :(
myślałam, żeby kupić na początek ze 3 otulacze i 3 kieszonki, a później dokupić to co mi bardziej podpasuje..
 
reklama
kupiłam 40 sztuk pieluszek tetrowych, bo nie słyszałam jeszcze wtedy o tych pieluszkach wielorazowych i teraz szukam czegos co by mi do tych pieluszek pasowało. żebym mogła używac ich jako wkładu :) oczywiście dokupię kilka wkładów, ale chodzi mi o finanse, no i żeby tetrówki się nie zmarnowały. bo przecież na marne ich nie prałam i nie prasowałam ;p ;-);-)
ja mam 60 tetrowych pieluch :) i ona najbardziej do otulaczy pasują☻ własnie :) także polecam otulacze do tetry ale myśle że i kieszonki sie przydadzą :)
a i później nie musisz wcale prasować tetry :) moja znajoma wogule jej nie prasuje tylko dobrze strzepuje przed powieszeniem do suszenia a to ona zaraziła mnie tymi pieluchami :) ja zamawiam w Kraina Pieluszek - nowoczesne pieluchy wielorazowe :)
 
Do góry