reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pieluchy wielorazowe

reklama
Można ją wygotować i dodać środek odkażający do pieluch który działa już w 40 stopniach.
Prasowanie powoduje zbijanie pieluchy (z czego by ona nie była),kiedyś nie było pewnych udogodnień ale to zamierzchłe czasy.
 
Nie używałam pieluszek wielorazowych, a jedynie tetrowych. I nie zauważyłam zmniejszenia chłonności po prasowaniu. Co nie znaczy, że namawiam do prasowania. :)
 
Tetrowych pieluch używałam, gdy odpieluchowywałam synka. Wkładałam tetrę w ceratowe majteczki. Chyba chłonęły wilgoc tak dobrze, że młodemu nie przeszkadzały i sikał sobie w nie tak samo radosnie jak w papmersy. A nawet robił w nie kupę i nie sygnalizował tego w żaden sposób,

Właściwie chyba nie powinnam sie wypowiadac w tym dziale z powodu nikełej wiedzy w tej dziedzinie.



 
Tetrowych pieluch używałam, gdy odpieluchowywałam synka. Wkładałam tetrę w ceratowe majteczki. Chyba chłonęły wilgoc tak dobrze, że młodemu nie przeszkadzały i sikał sobie w nie tak samo radosnie jak w papmersy. A nawet robił w nie kupę i nie sygnalizował tego w żaden sposób,

Właściwie chyba nie powinnam sie wypowiadac w tym dziale z powodu nikełej wiedzy w tej dziedzinie.



no wiesz ja jeszcze nie mam dziecka wszystko dopiero rzedemną na razie dużo czytam i zamawiam pieluchy - choć ostatnio sie hamuje bo zaczełam przeginac :) to nie wiem kto tu mniej doświadczony;-)
 
ja uzywam tetry do tej pory + wysadzam małego już od 4 miesiąca jego życia, na początku miałam tylko gatki wełniane (super są z ekobaby.pl) teraz mam 3 otulacze od yetty a jak pojawi się jakaś kaska to kupię znów gatki bo z tamtych już kawaler wyrósł
 
reklama
moniaka no właśnie znajoma moja strasznie te wełniane gatki wychwala :), no i szybko zaczełaś wysadzać małego, ale to dobrze :) a powiedz jak Ci to idzie ?? nie tak straszne to jak opisują co niekturzy :) ??
 
Do góry