reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

No to trztmajcie kciuki - dziś nastąpi próba odstawienia . Jestem na L4 do niedzieli wiec mam wiecej czasu dla Olki i juz czuje sie lepiej (angina). Mam nadzieję, że pójdzie wg przysłowia "strach ma wielkie oczy"...
 
reklama
Dzięki kobitki - odstawianie jak na razie stopniowe... wczoraj zupełnie bez smoka a dziś tylko raz podczas drzemki dziennej.
 
Dziewczyny, co polecałybyście na komary?
Ja niby używam taki preparat roślinny w spray'u, w zeszłym roku wystarczył, ale teraz to normalnie jakaś plaga tych komarów jest i w ogóle ten mój specyfik nie odstrasza ich - mam takie wrażenie przynajmniej :dry:
Myślałam o jakichś plasterkach - używała któraś?
A do domu polecacie coś?
 
Plasterki strasznie podrażniają skórę !!! Moja znajoma sie nacięła na nich bardzo...właśnie w poniedziałek mi śliczne plamy na skórze pokazywała....

W domu jest bardzo dobry bezzapachowy Raid Night and day....świetna sprawa....nie czuć żadnego świnstwa w powietrzu...a do domu nic nie wlatuje....Z czystym sumieniem polecam :tak:
 
U nas stosujemy coś jak raid do kontaktu, do tego off do smarowania i coś do psikania na ubrania (off lub ziolowe). I muzę moskitiery zawiesić nad łóżkami maluchów. I tak małe pogryzione, muszę iść po elcom dla starszaka, bo spuchnięty jak diabli :-(.
 
reklama
My kupiliśmy ZIAJA spray na ciało i ubrania, fenistil żel po ugryzieniu. Ale to mnie bardzie gryzją niż Lenę. Nawet kupiła sobie rośliny o nazwie komarzyce i mam je koło piskownicy. Okna na noc mocno rozszczelniam - bo robalów jest mnóstwo - w tym roku jest tego wysyp.

Po waszych opiniach tez sobię sprawię RAID do kontaktu
 
Do góry