reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Lucy22 spokojnie możesz dawać tran do jedzenia tylko nie do gorącego bo się"psuje":-D
Ja piorę już w zwykłym proszku od jakiś trzech miesięcy Wrzuciłam jedną rzecz Kuby z naszymi i załorzyłam Nic się nie stało (trochę się obawiałam bo był taki okres że musieliśmy w płatkach się prać:-)) A dziecinne kiepsko dopierają sprawdzałam różne
 
reklama
co do tranu - Skrzat ma Lysi, tran islandzki, smak owocowy - połyka z łyżeczki, bez problemów.
co co prania - od dawna piorę rzeczy Paproszka z naszymi.
tak jak Anihira - najpierw wrzuciłam jakieś dwa ciuszki żeby sprawdzić czy nie wysypie Młodzina.
potem jeszcze kilka, a potem już na całego.
też mi sie wydaje, że dziecinne proszki nie dopierają idealnie.
a co do wody - soki rozcieńczam butelkową mineralną, chociaż czasami tak wychodzi, że doleję ciepłej przegotowanej z czajnika do zimnego soku.
kaszki przygotowuję na przegotowanej kranówce.
 
Lucy ja tez mam tran cytrynowy i dodaje zawsze do wieczornej kaszki. Ciuszki piore w naszym proszku odkad Ola skonczyla 4 miesiace a wode to roznie , czasami mieszam przegotowana kranowe z butelkowa. Bywa ze podaje tylko z czajnika albo tylko z butelki :)
 
U nas tran mollers cytrynowy..Filip pije z łyżeczki bez problemu...

Piorę jego ubranka już z naszymi...płyn do płukania lenor...u nas nic się nie dzieje!

Woda do kaszek przegotowana kranówa, do picia butelkowa Primavera...

a ja mam pytanie o rajstopki- kiedy już ich nie zakładamy dzieciakom pod spodnie?? :-D
 
U nas tran mollers naturalny - ja daję w trakcie posiłku, albo porannej kaszki albo przy obiedzie - Ola w sumie chętnie zjada. A teraz robicie przerwę w podawaniu tranu? Bo mi się kończy i chyba już nie będę kupować, dopiero na jesień myślę żeby kupić.

Ubranka w sumie nadal piorę w dziecięcym proszku, jakoś nie pomyślałam, żeby spróbować zmienić :sorry:

Wodę podobnie jak Klaudia - do przyrządzania dań kranówa, do picia butelkowa, bez gotowania ;-)

Też nie wiem kiedy rezygnować z rajtuz pod spodniami :sorry: Póki co Ola ma zakładane rajtki :tak:
 
do picia tylko mineralna a do gotowania kranowa... herbatki na kranowej tran sie skonczył jakis czas temu teraz dostaje multi sanostol..

co do rajtek jak jest ciepło to bez ajak zimno to zakładamy oczywiscie
 
Klaudia- jak jest cieplo rajstopek nie zakladam, pod warunkiem ze sa spodenki, u nas juz byly pare razy upaly po 26 stopni
Mamjakty- ja tranu teraz nie daje bo nie wzielam ze soba ale mysle ze gdy wrocimy to i do tranu wrocimy
 
witajcie, mam problem z moim maluszkiem, mianowicie ciagle je.wszystko co mu nie ucieka idzie do buzi i do brzuszka.jesli nie je czegos przez pol godziny to dostaje histerii.wage ma prawidlowa do wzrostu wg siatek centylowych ale boje sie ze moge przekarmic.druga sprawa to nie moge sobie poradzic z jego wlosami, sa tak skrecone ze nie da sie rozczesac... kiedy najlepiej do fryzjera? a moze zgolic na lyso? ;) pozdrowionks
 
reklama
Witaj mummy!
Może Maluszek nie dostaje sytych posiłków? Dajesz normalnie dania? Obiadki? Czy bardziej przekąski, przegryzki? Gotujesz sama czy wspomagasz się słoiczkami?
Napisz, co Maluszek je to może coś Ci doradzimy ;-)
Co do włosków to może poszukaj jakiegoś szamponu ułatwiającego rozczesywanie...? Chyba szkoda pozbywać się wszystkich loczków :tak: Co do fryzjera, to moja córka już miała kilka razy podcinaną grzywkę, co by na oczy nie wchodziła ;-)
J&J Szampon ułatwiający rozczesywanie 500ml (1047382349) - Aukcje internetowe Allegro
HIPP!!! SZAMPON ULATWIAJACY ROZCZESYWANIE 200ml (1036055097) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry