reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Hubertowi też się coś poprzestawiało. Wcześniej też zasypiał bez problemu co 2, 2 i pół godz. (na 40 minut, czasem 1,5 godz.) a teraz jak mu pasuje :baffled: Niby zaczyna marudzić tak jak zwykle, kładę go, ale daje mi jednak do zrozumienia, że nie ma zamiaru spać :wściekła/y: Próbuje go położyć za pół godzinki i jakoś zasypia. W nocy za to strasznie się rzuca. Kiedyś spadnie do dziadków na dół razem z łóżeczkiem :no: Śpi też jakoś tak niespokojnie... Wstaje 6.30 - 7.30, zasypia ok. 20. Niewątpliwie zachodzą zmiany - i ja cały czas mam nadzieję, że jednak na lepsze :baffled::szok::-)
 
reklama
Lucy a Ty jak chorujesz albo masz katar to nie masz sincow? Moim zdaniem to normalny objaw i jakby jeszcze oczy podpuchly od zebow to tez nic zlego by nie bylo.. Wiec poczekaj zobacz czy razem z lepszym samopoczuciem nie wrocil normalny wyglad...
 
Julka śpi koło 9-10 godzinę i koło 13-14 też godzinę. Później do 19-20 już nie śpi wcale, ale u nas już dłuuugo tak jest.
Dziś za to obudziła się o 2 w nocy wyspana i dopiero o 5 poszła dalej spać :dry:, na dobre wstała o 8.30 i właśnie urządziła sobie drzemkę.
 
Dziewczyny, przyznam, że od urodzenia Hubusia nigdy nie robiłam żadnych badań typu mocz, krew, neurolog itp... (do lekarza chodzimy z choróbskiem). Jak czytam forum, to mam wyrzuty sumienia i wrażenie, że może powinnam :zawstydzona/y: Nie chcę czytać w necie, co i kiedy trzeba, bo czasem przesadzają, a ja w małej wioseczce mieszkam i bez prawa jazdy. Takie wypady do specjalistów to urlop męża :baffled: Doradźcie
 
jua tez zadnych badan nie robiłam jedynie neurologa zaliczyłam na własne życzenie i dlatego chodzimy na cwiczenia.. ale jak dziecko sie dobrze rozwija przybiera to po co je meczyc
 
Filip wstaje zazwyczaj o 7...bawi sie z 30 min w lozeczku po czym zasnie na 30-40 min
pozniej ok 12 spanko 1-1,5
i ok 15:30 znowu na 1-1,5
kapanko o 19 kołysanki i spanko...
 
mroovka - ja tez nie robiłam takich badań - robiliśmy tylko usg bioderek - wyszło dobrze, więc nawet u ortopedy nie byliśmy, ostatnio robiłam morfologię i mocz tylko ze względu na to, że młoda mi nic jeść poza moim mlekiem nie chciała i bałam się, że może ma jakieś niedobory - ale wyszło wszystko ok ;-)
uważam że samemu jest się w stanie zaobserwowac jakies niepokojące objawy - i jeśli bym coś takiego widziała, to pewnie poszlibyśmy do jakiegoś specjalisty, ale po co wyszukiwac coś? skoro wszystko zdaje się być w porządku ;-)
poza tym przeciez przy szczepieniu dziecko jest oglądane, gdyby było coś nie tak to pediatra zleciłaby jakies dodatkowe badania albo wizyte u jakiegoś innego lekarza.
 
A ja mam pytanie - w jakiej wannie kąpiecie dzieci ? pytam, bo wydaje mi się, że już czas na normalną wanne, a mój mąż się uparł i chce kąpać małą w jej wanience (może nie powinnam się wtrącać, bo kąpanie to jego działka).... tylko, że ona się w niej już nie mieści :eek: i argument jest taki, że czeka aż Karolka pewniej będzie siedzieć - tylko, że ona już siedzi pewnie... fakt, że mamy dość dużą wannę, ale chyba w nieskończoność nie może się kąpać w tej malutkiej :zawstydzona/y: jak się okaże, że wy już w dużych wannach kąpiecie, to przynajmniej jakiś argument będę miała :-D
 
reklama
Do góry