reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Bartek kąpie sie jeszcze w swojej wanienice, ale w trakcie kapieli jest ona wstawiona w zwyklą wanne :-) Zamierzam w tym tyg. kupic mate antyposlizgowa i przeniesc juz malego do duzej wanny :-)
 
reklama
Bartek kąpie sie jeszcze w swojej wanienice, ale w trakcie kapieli jest ona wstawiona w zwyklą wanne :-) Zamierzam w tym tyg. kupic mate antyposlizgowa i przeniesc juz malego do duzej wanny :-)

U nas tak było do wczoraj. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi spróbowałam w dużej wannie i strzał w dziesiątkę - bardzo mu się podobało. Tylko matę koniecznie muszę kupić bo strasznie mu się nóżki rozjeżdżały jak stał:cool:
 
mata musi być ja mam w żaby i one bardzo młodego fascynuja ;-)
Mate miałam nawet w małej wanience od samego poczatku tylko zdegradowała od oliatum
 
Ja gdybym młodego kapała dalej w sypialni to pewnie musiałabym sąsiadom za malowanie płacic po zalaniu :-).
My kąpaliśmy w wanienice, ale w łazience, także Karolka mogła chlapać do woli :-D
Wczoraj dzięki wam wykąpaliśmy maludę w duzej wannie, tzn. ja musiałam wykąpać, bo mąż oczywiście nie był przekonany :eek: tak szczęśliwej Karolki dawno nie widzieliśmy :szok::-D jak to niewiele potrzeba dziecku, żeby je uszczęśliwić :-D mogła machac łapkami do woli i wkładać paluchy do dziurek od hydromasażu - ramionka rozciągnęła i jednego palucha do jednej dziury, drugiego do drugiej.... uśmiech dziecka - bezcenny :-D jeszcze raz dzięki za odpowiedzi :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja też wrzucę swoje dwa grosze mimo, że się u was nie udzielam. (Jakoś tak przywykłam do swoich majówek:zawstydzona/y:)
My kapiemy małą w wanience wstawionej do dużej wanny, a to dlatego, że do dużej wanny trzeba lać znacznie więcej wody, żeby dziecko nie zmarzło. Wyjątkiem jest tylko wspólna kąpiel dziewczynek- wtedy oczywiście wkładamy je do dużej wanny i śmiechu jest co niemiara.
 
Iza moja łazienka miałaby trudnosci zeby pomiescic wanienke stojak i reszte towarzystwa..

generalnie ja tez kąpie maluchy razem ale teraz kiedy młoda ma ten łupiez to lepiej niech edzie osobno bo po co ryzykować..
 
W piątek złożyliśmy wniosek o wize USA dla Oli i .... stało sie :szok:- dostała na 10 lat ! Mąż chce odwiedzić siostre. Wypracowany z Olą stały rytm dnia legnie w gruzach. Z nocy zrobi sie dzień i na odwrót. Nie wykluczone że młoda prędzej sie dostosuje niż ja.
 
reklama
ja nie podaję witaminki już od dawna - na okres letni nasza pediatra kazała odstawić, a jak we wrześniu byliśmy na kontroli to nadal mamy nie podawać, zaleciła tylko vibovit co drugi dzień dawać, ale ja zamiast vibovitu daję tran :tak:
ciemiączko Ola ma malusieńkie.
 
Do góry