reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

kurcza a Fifcio zaczal sie strasznie pocic ...zawsze po spaniu wloski mokre..myslicie ze to normalne?
w mieszkaniu nie grzeje ale ciepło mamy...
Klaudia u mnie w przedszkolu są takie dzieci, które ledwo przebiegną pół metra i już mokre...są takie typy...A nie ma ktoś tak w Twojej rodzinie, że bardziej się poci, to często też uwarunkowane dziedziczeniem;-)
 
reklama
no tak mój mąż ma taką skłonność zwłaszcza jak śpi ;-) wiec moze Filip to po nim ma...! Żadnych innych niepokojacych objawów nie ma więc moze faktycznie taki jego urok...ale ja oczywiscie sie musiałam zestresować ;-)
 
odpusc sobie tego kupala.. robaki to najmniejsze prawdopodobienstwo... dziecko chore to jak ma wygładac.. niewyspane przez katar a i pewnie za ciepło ma w pokoju w nocy... poiczekaj az wyzdrowieje i wtedy mu morfologie zróbi mocz jak juz bardzo bedziesz spanikowana
 
Lucy moj tez ma since i nic z tym nie robie. Teraz jest mniej slonca i Bartek jest tez po chorobie. moze to od tego.
Za to jestem zalamana czym innym. Moje dziecko chodzi coraz pozniej spac. Usnal 10 minut temu :-( :-(
 
Celinko - a o której godzinie ma ostatnią drzemkę? może za późno? nam Ola ostatnio śpi w dzień dwa razy - między 9 a 10 i między 12 a 13 - a i tak budzi się ok 14, czasem bliżej 15 bawi się do 20-21 :baffled: wcześniej nie potrafiła 3 godzin wysiedzieć a teraz? :szok:
 
reklama
Do góry