reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

U mnie ból piersi ustal, ale nie był przez ten czas bardzo dokuczliwy. Towarzyszy wrażliwość sutków oraz swędzenie ich. Poza tym, nie mam mdłości czy porannych wymiotów - za to mam wzdęcia i gazy, dziś się trochę wystraszyłam, bo pojawił się delikatny ból brzucha, ale po posiedzeniu na tronie przeszło jak ręką odjął. 🫣 Więc u mnie objawy gastryczne, ale trochę inne. No i notoryczne zmęczenie. :( brzuch nie twardnieje, nie ma ciągnięcia, no poza dzisiejszym bólem, lekkim, też nie 😆. Więc powiedzmy, że ciąża jest łaskawa.

Któraś z Was miała późno owulację ;)?
Ja mam identyczne objawy, dziś dość mocna wrażliwość sutków się pojawiła. Jeszcze dziś po południu pojawił się ból brzucha taki okresowy i trzyma cały wieczór więc też troszkę panika haha ;)
 
reklama
Dziewczyny, może mi podpowiecie bo Wy jesteście na świeżo a ja już zupełnie nie pamiętam jak to jest. Jakie badania w pierwszej kolejności muszę zrobić? Ginekolog wystawił mi skierowanie na pobranie krwi, tylko ani mi nie powiedział jakie badania mam zrobić ani w skierowaniu tego nie napisał i będę musiała sama w gabinecie powiedzieć co ma być zrobione 🙄🙄🙄
Czy wystawił Ci e-skierowanie? Jeśli tak to tam będzie wypisane co masz zrobić.
Ja dostałam to
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-02-23-06-56-07-13_b92e9325562668286e07bcdc8c25a386.jpg
    Screenshot_2023-02-23-06-56-07-13_b92e9325562668286e07bcdc8c25a386.jpg
    196,6 KB · Wyświetleń: 74
Ja mam tylko tyle. Nic zupełnie nie ma napisane w skierowaniu
A jak wejdziesz tam "przejdź do usługi"?
Bo ja dostałam podobnego maila ale jak weszłam w szczegóły to wybierałam punkt pobrań i miałam wypisane co będę miała.
Lekarz też nie mówił jakie mam badania ale na smsa przyszedł mi link.
Jak u Ciebie nic nie ma to bez sensu, bo tak naprawdę to nawet nie wiadomo czy mocz brać czy nie.
 
Dziewczyny czy wy cały czas macie objawy z jednakowym nasileniem? Jakieś słabsze mam mdłości i oczywiście zaczynam już schizowac 🥴
 
Dziewczyny czy wy cały czas macie objawy z jednakowym nasileniem? Jakieś słabsze mam mdłości i oczywiście zaczynam już schizowac 🥴
coś Ty… u mnie bywają lepsze i gorsze dni. Gdy przychodzą te lepsze i nie czuję kompletnie żadnych objawów ciążowych, to oczywiście zastanawiam się czy wszystko jest dobrze. Na ostatniej wizycie u ginekologa pytałam się czy to jest normalne i Pani powiedziała, żeby absolutnie się tym nie stresować i cieszyć się ciążą, bo i obraz USG i reszta badań jest prawidłowa 😊
 
reklama
Dziewczyny czy wy cały czas macie objawy z jednakowym nasileniem? Jakieś słabsze mam mdłości i oczywiście zaczynam już schizowac 🥴
nie .. ja mam raz słabsze ,raz mocniejsze ,zawsze rano dokładnie analizuje i bywa tak o dziwo ze śniadanie jem a mdłości się nasilają w ciągu dnia ,z piersiami bywa to samo ,do mnie jeszcze dziś w nocy doszło przeziębienie (złapałam od męża który już wstaje powoli na nogi) myślałam ze mnie ominie .. leci mi z nosa ,gardło boli ,spróbuje domowymi sposobami (któraś już podawałam wcześniej bo mi miglo coś ) a jak nie minie to apteka
 
Do góry