reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

nie .. ja mam raz słabsze ,raz mocniejsze ,zawsze rano dokładnie analizuje i bywa tak o dziwo ze śniadanie jem a mdłości się nasilają w ciągu dnia ,z piersiami bywa to samo ,do mnie jeszcze dziś w nocy doszło przeziębienie (złapałam od męża który już wstaje powoli na nogi) myślałam ze mnie ominie .. leci mi z nosa ,gardło boli ,spróbuje domowymi sposobami (któraś już podawałam wcześniej bo mi miglo coś ) a jak nie minie to apteka
ja właśnie rano ostatnio czuje się dobrze, a popołudniu trochę gorzej. Ale patrząc na to globalnie to czuję się mimo wszystko lepiej niż w zeszłym tygodniu. Ja teraz mam 8+4, pierwsza ciąża przestała się rozwijać w okolicach tego terminu dlatego już mi idzie do głowy..
 
reklama
ja właśnie rano ostatnio czuje się dobrze, a popołudniu trochę gorzej. Ale patrząc na to globalnie to czuję się mimo wszystko lepiej niż w zeszłym tygodniu. Ja teraz mam 8+4, pierwsza ciąża przestała się rozwijać w okolicach tego terminu dlatego już mi idzie do głowy..
No to ja mam to samo wg OM dziś 8tc a wg usg 7tc 2d i wizytę mam 9.03 to będzie 9tc albo 10tc (zobaczymy z lekarzem czy dzidzia nadrobiła) i tez ostatnio ciąża się jakos tak zatrzymała ,wiem co czujesz to jest straszne ,ja odliczam kazda godzinę ,wejdę tam pewnie zapłakana i roztrzęsiona .. właśnie często ten 8 i 9 tc są no .. przełomowe .. wiem ze nie mamy na to wpływu ale głowa niestety robi swoje ,mi jeszcze l4 w tym nie pomaga ,ale widzę ze nie byłabym w stanie w pracy .. musimy to jakos przetrwać 😪 ja w głębi czuje ze będzie dobrze ,musi być ,cały czas jestem na siebie zła jak głupio myśle,ja poprzednia stratę wytłumaczyłam sobie ze to ta sama dzidzia będzie tylko czeka na zdrowsze ciałko ,nie byłam w stanie się pogodzić ze oddam do nieba aniołka .. takie myślenie mi pomaga (o braku akcji serduszka dowiedziałam się równo rok temu w styczniu w dzień w którym teraz zobaczyłam dwie kreski-tak wiem to tylko głowa ale mi pomagają takie myśli) to straszne i najgorsze co może się trafić matce 💔 bardzo Ci kibicuje, damy rade ,oby do prenatalnych !
 
No to ja mam to samo wg OM dziś 8tc a wg usg 7tc 2d i wizytę mam 9.03 to będzie 9tc albo 10tc (zobaczymy z lekarzem czy dzidzia nadrobiła) i tez ostatnio ciąża się jakos tak zatrzymała ,wiem co czujesz to jest straszne ,ja odliczam kazda godzinę ,wejdę tam pewnie zapłakana i roztrzęsiona .. właśnie często ten 8 i 9 tc są no .. przełomowe .. wiem ze nie mamy na to wpływu ale głowa niestety robi swoje ,mi jeszcze l4 w tym nie pomaga ,ale widzę ze nie byłabym w stanie w pracy .. musimy to jakos przetrwać 😪 ja w głębi czuje ze będzie dobrze ,musi być ,cały czas jestem na siebie zła jak głupio myśle,ja poprzednia stratę wytłumaczyłam sobie ze to ta sama dzidzia będzie tylko czeka na zdrowsze ciałko ,nie byłam w stanie się pogodzić ze oddam do nieba aniołka .. takie myślenie mi pomaga (o braku akcji serduszka dowiedziałam się równo rok temu w styczniu w dzień w którym teraz zobaczyłam dwie kreski-tak wiem to tylko głowa ale mi pomagają takie myśli) to straszne i najgorsze co może się trafić matce 💔 bardzo Ci kibicuje, damy rade ,oby do prenatalnych !
ja mam we wtorek wizytę, mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Tym razem biorę męża do gabinetu, nie będę się tak stresowała. Cieszę się że chodzę do pracy, bo w domu chyba za bardzo by mi się to dłużyło.
 
No to ja mam to samo wg OM dziś 8tc a wg usg 7tc 2d i wizytę mam 9.03 to będzie 9tc albo 10tc (zobaczymy z lekarzem czy dzidzia nadrobiła) i tez ostatnio ciąża się jakos tak zatrzymała ,wiem co czujesz to jest straszne ,ja odliczam kazda godzinę ,wejdę tam pewnie zapłakana i roztrzęsiona .. właśnie często ten 8 i 9 tc są no .. przełomowe .. wiem ze nie mamy na to wpływu ale głowa niestety robi swoje ,mi jeszcze l4 w tym nie pomaga ,ale widzę ze nie byłabym w stanie w pracy .. musimy to jakos przetrwać 😪 ja w głębi czuje ze będzie dobrze ,musi być ,cały czas jestem na siebie zła jak głupio myśle,ja poprzednia stratę wytłumaczyłam sobie ze to ta sama dzidzia będzie tylko czeka na zdrowsze ciałko ,nie byłam w stanie się pogodzić ze oddam do nieba aniołka .. takie myślenie mi pomaga (o braku akcji serduszka dowiedziałam się równo rok temu w styczniu w dzień w którym teraz zobaczyłam dwie kreski-tak wiem to tylko głowa ale mi pomagają takie myśli) to straszne i najgorsze co może się trafić matce 💔 bardzo Ci kibicuje, damy rade ,oby do prenatalnych !
Ja właśnie czekam na wizyte... trzymajcie kciuki, bo mam czarne myśli 😮‍💨
 
reklama
Do góry