reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

U mnie ból piersi ustal, ale nie był przez ten czas bardzo dokuczliwy. Towarzyszy wrażliwość sutków oraz swędzenie ich. Poza tym, nie mam mdłości czy porannych wymiotów - za to mam wzdęcia i gazy, dziś się trochę wystraszyłam, bo pojawił się delikatny ból brzucha, ale po posiedzeniu na tronie przeszło jak ręką odjął. 🫣 Więc u mnie objawy gastryczne, ale trochę inne. No i notoryczne zmęczenie. :( brzuch nie twardnieje, nie ma ciągnięcia, no poza dzisiejszym bólem, lekkim, też nie 😆. Więc powiedzmy, że ciąża jest łaskawa.

Któraś z Was miała późno owulację ;)?
 
reklama
Dziewczyny, jakie są wasze brzuszki? Miękkie, twarde? Z pewnością każda z Was dotyka i sprawdza 🙈 u mnie rozciągnie totalnie przeszło, został tylko ból piersi i już sobie wymyślam bóg wie co 😂 Kurde, staraliśmy sie z mężem 6 lat! Po czym zakwalifikowaliśmy sie do IVF, za miesiąc mieliśmy startować z procedurą i ni z gruchy ni z pietruchy 2 kreski zamiast @, byłam przekonana, ze jak sie kiedyś uda będę najszczęśliwsza na świecie, fakt jestem ale nie spodziewałam sie ze to Kuźwa takie stresujące 😮😮😮
Ja to dzisiaj mam na tyle dobry dzien bez bolu cyckow itp ze zaczęłam sie martwic 😅🤦‍♀️😅🤣 kobiecy mozg jest glupi😪
 
Ja to dzisiaj mam na tyle dobry dzien bez bolu cyckow itp ze zaczęłam sie martwic 😅🤦‍♀️😅🤣 kobiecy mozg jest glupi😪
Dokładnie, zamiast się cieszyć, że nie boli, to się włącza panika. Ból lub ustanie bólu nie jest wyznacznikiem że wszystko jest ok lub wszystko jest źle, już dziś cały internet przeryłam. No i odpowiedź była jasna, w 8 tygodniu piersi faktycznie zostają większe, ale ból może mijać. Ale to samo się tyczy wcześniejszych tygodni :D.
 
Dokładnie, zamiast się cieszyć, że nie boli, to się włącza panika. Ból lub ustanie bólu nie jest wyznacznikiem że wszystko jest ok lub wszystko jest źle, już dziś cały internet przeryłam. No i odpowiedź była jasna, w 8 tygodniu piersi faktycznie zostają większe, ale ból może mijać. Ale to samo się tyczy wcześniejszych tygodni :D.
Wiadomo, ze moze 😅 ja na to mowie fatum forum. Jakbym nie znała wszystkich tych historii itp to pewnie byłabym duzo spokojniejsza. Ale to zawsze zostaje. No nic jutro wizyta i sie okaże czy wszystko gra i buczy😊
 
Dziewczyny wracając do zachcianek to ja dzisiaj zauważyłam u siebie chęć na wszystko co jest truskawkowe 😂😅 dzisiaj na zakupach przechodziłam obok dżemów oczywiście wybrałam truskawkowy, potem wymyśliłam sobie knedle truskawkowe, a przy jogurtach również nie mogło zabraknąć truskawki, a do tej pory zawsze wolałam jakieś brzoskwiniowe np. A truskawkowe na ostatnim miejscu.
 
Wiadomo, ze moze 😅 ja na to mowie fatum forum. Jakbym nie znała wszystkich tych historii itp to pewnie byłabym duzo spokojniejsza. Ale to zawsze zostaje. No nic jutro wizyta i sie okaże czy wszystko gra i buczy😊
Też tak mówię, że to kwestia tego co przeczytałyśmy. Dziewczyny tu się dzielą trudnymi historiami, więc odsetek jest większy poronień. A trzeba pamiętać, że większość ciąż jest bez komplikacji, bez poronień 🤪.
 
U mnie brzuch miękki, piersi w ogóle nie bolą, nie są tkliwe, poza okropnym ciągnięciem w dole brzucha właściwie nic. Ja jestem po poronieniu i pozamacicznej, więc odkąd zobaczyłam dwie kreski to nie mogę normalnie funkcjonować... Cały czas latam do łazienki bo mi się wydaje że krwawię 😭😭 Ja chyba zwariuję zanim dojdzie do następnej wizyty
Ja tak miałam na początku zanim w ogóle wiedziałam że jestem w ciąży 🤦‍♀️
 
reklama
U mnie brzuch miękki, piersi w ogóle nie bolą, nie są tkliwe, poza okropnym ciągnięciem w dole brzucha właściwie nic. Ja jestem po poronieniu i pozamacicznej, więc odkąd zobaczyłam dwie kreski to nie mogę normalnie funkcjonować... Cały czas latam do łazienki bo mi się wydaje że krwawię 😭😭 Ja chyba zwariuję zanim dojdzie do następnej wizyty
zwariujemy obie 😅 ale najważniejsze żeby dzieci urodziły się zdrowe 🙈🙈
 
Do góry