reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

A ja mowie o tym,ze brązowa plamka czy rozowa przy takim badaniu moze byc spowodowana przypadkową zadra scianki przez paznokiec, pochwa jest wyjątkowo spulchniona w ciąży I wrażliwsza
To oczywiście, Zawsze można zrobić sobie niechcący krzywdę. U mnie było widoczne na bieliźnie, na papierze już nic praktycznie, dopiero po delikatnym włożeniu palca praktycznie do samego ujścia, został taki lekko zabarwiony na brązowo śluz. Teraz przy wizycie w toalecie już nic nie zauważyłam nowego.
 
reklama
To też tak na przyszłość ☀️

14.02 beta 32,8 mocna kreska
15.02 bledsza kreska, mało widoczna (ten sam test, firma) Zużyłam ostatni by nie leżał, a tylko stresu napędził 😏 Oba robione rano po nocy.
16.02 beta 104,7 🥰

Odliczamy więc już tylko do 06.03 do USG ♥️

Prawdopodobnie dziś 4+2 ✊
 
Dziewczyny, a powiedzcie proszę bo to moja pierwsza ciąża więc nie mam żadnego doświadczenia w temacie ;) W przyszłym tygodniu idę na pierwszą wizytę, będzie to wg mojej aplikacji początek 8 tc i mam ustalone badanie "serduszkowe" ;) Chodziłyście na pierwsze badanie z Waszymi partnerami? Mój mąż bardzo chce iść ze mną i też usłyszeć serduszko, a ja zastanawiam się jak będzie to badanie dokładnie wyglądać :D
 
Dziewczyny, a powiedzcie proszę bo to moja pierwsza ciąża więc nie mam żadnego doświadczenia w temacie ;) W przyszłym tygodniu idę na pierwszą wizytę, będzie to wg mojej aplikacji początek 8 tc i mam ustalone badanie "serduszkowe" ;) Chodziłyście na pierwsze badanie z Waszymi partnerami? Mój mąż bardzo chce iść ze mną i też usłyszeć serduszko, a ja zastanawiam się jak będzie to badanie dokładnie wyglądać :D
hej ☺️ ja nie byłam nigdy z mężem ani w tamtej ciąży ani w tej mimo ze tez bardzo chciał i chce. Obiecałam mu prenatalne a te pierwsze wizyty to ja nawet nie wiedziałam ze można wejść z mężem ..ale ja myśle ze to za duży stres by był dla mnie póki co ..ja czekam na skończony 11tc i wtedy mam nadzieje się nią tak beztrosko cieszyć jak pierwsza ..to było piękne uczucie ..póki co odliczam 3 tygodnie do wizyty kolejnej i aż się boje jak dam rade to przetrwać .. Myśle ze najlepiej jakbyś zadzwoniła do położnej wcześniej i zapytała czy jest taka możliwość ☺️ powodzenia na wizycie !☺️
 
Dziewczyny, a powiedzcie proszę bo to moja pierwsza ciąża więc nie mam żadnego doświadczenia w temacie ;) W przyszłym tygodniu idę na pierwszą wizytę, będzie to wg mojej aplikacji początek 8 tc i mam ustalone badanie "serduszkowe" ;) Chodziłyście na pierwsze badanie z Waszymi partnerami? Mój mąż bardzo chce iść ze mną i też usłyszeć serduszko, a ja zastanawiam się jak będzie to badanie dokładnie wyglądać :D
mój mąż w poprzedniej zagrożonej ciąży był ze mną zawsze, on chciał bardzo i ja jakoś lepiej się czułam, że jestem tam z nim. Do 12 tygodnia miałam usg transvaginalne, ale były dostępne spódniczki, pokój zaciemniony więc nie przeszkadzało mi to. U mojego lekarza wchodzi się z mężem jeśli ma się takie życzenie 🙂 teraz byłam sama, mąż czekał przed gabinetem. Na następny wejdzie ze mną, bo też fajnie jest oglądać takie początki.
 
Dziewczyny, a powiedzcie proszę bo to moja pierwsza ciąża więc nie mam żadnego doświadczenia w temacie ;) W przyszłym tygodniu idę na pierwszą wizytę, będzie to wg mojej aplikacji początek 8 tc i mam ustalone badanie "serduszkowe" ;) Chodziłyście na pierwsze badanie z Waszymi partnerami? Mój mąż bardzo chce iść ze mną i też usłyszeć serduszko, a ja zastanawiam się jak będzie to badanie dokładnie wyglądać :D

Mój mąż chodził ze mną na te prenatalne/ pomiarowe.
Jeśli tak bardzo chcę iść to nie zabraniaj mu. Pamiętaj że to Wasza ciąża i dla niego to też ważne;)
 
Dziewczyny, a powiedzcie proszę bo to moja pierwsza ciąża więc nie mam żadnego doświadczenia w temacie ;) W przyszłym tygodniu idę na pierwszą wizytę, będzie to wg mojej aplikacji początek 8 tc i mam ustalone badanie "serduszkowe" ;) Chodziłyście na pierwsze badanie z Waszymi partnerami? Mój mąż bardzo chce iść ze mną i też usłyszeć serduszko, a ja zastanawiam się jak będzie to badanie dokładnie wyglądać :D
W poprzedniej ciąży mój mąż był na każdej wizycie ze mną, miałam zagrożona ciążę i on też bardzo chciał być. Ja akurat nie wyobrażam sobie aby miało go nie być. Dla mnie to duże wsparcie i czuje się spokojniejsza i jak zapomne o cos zapytać to on dopowie 😄 W tej ciąży tez będzie wchodził ze mną 😃
 
Dziewczyny, a powiedzcie proszę bo to moja pierwsza ciąża więc nie mam żadnego doświadczenia w temacie ;) W przyszłym tygodniu idę na pierwszą wizytę, będzie to wg mojej aplikacji początek 8 tc i mam ustalone badanie "serduszkowe" ;) Chodziłyście na pierwsze badanie z Waszymi partnerami? Mój mąż bardzo chce iść ze mną i też usłyszeć serduszko, a ja zastanawiam się jak będzie to badanie dokładnie wyglądać :D
Moja pierwsza ciąża wypadła na czasu około Covidowe i mąż nie mógł wejść ze mną nawet do placowki.
Poszliśmy zupełnie prywatnie (normalnie prowadziłam w Medicoverze) na USG 3D czy ileś tam (😁) - mąż... się wzruszył. Bo opowieści czy zdjęcia to nie to samo co zobaczyć na własne oczy jak się Synek ruszał, machał rączką do nas :)

U mnie pierwsze USG było dopochwowo kolejne już przez brzuch (poza jedna sytuacja gdzie zaczęło być groźniej i wtedy też miałam robione dopochwowo). Synek urodził się wcześniakiem.
U mnie wizyty były USG i oddzielnie u ginekologa w Medicoverze.

Mój mąż był też obecny przy porodzie jesli ma to jakieś znaczenie - gdyby nie on nie dałabym rady 😅 Rodziłam bez znieczulenia, z własnej woli :)
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Chcialam sie nieśmiało przywitać, bo możliwe ze domknę listę październikowych mam 2023
Zrobilam dzis rano test ciążowy, wyszedl pozytywny. Bylam też rano na badaniu krwi, wiec czekam jak na szpilkach na wieczorne wyniki.
Ogolnie to jestem juz mamą dwójki dzieci, syn prawie 7 lat, corka 3.5 roku. Decyzje o trzecim podejmowaliśmy przez ponad rok czasu. Staraliśmy sie wlasciwie od pazdziernika zeszłego roku.
Chociaz w sumie dalej jestem zaskoczona, bo w tym cyklu zrobilam juz 5 testow ciazowych i kazdy był negatywny.
Ale od odwoch tygodni mialam bardzo tkliwe piersi, wiec podejrzewałam ze pinki mnie oszukują bo za dobrze znam swój organizm :)
 
Do góry