reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Hej. U mnie dziś w porządku. Dalej mam taki Mleczno brązowy śluz, ale nie panikuję. Czekam na wyniki progesteronu, bhcg 15960,9. Wiem, że przyrost bada się co 48h a nie co 6 dni, ale według kalkulatora jest 118% bo ostatnia beta wynosiła 1540 w sobotę. Jestem dobrej myśli. A co dziś u was?
 
Hej :) u mnie też dziś super, ja betę robiłam wczoraj z wynikiem 3627 i rośnie zgodnie z normami. Mój się już śmieje, że zrzutkę założy na te moje badania bo tak często chodzę 🤭 dziś miałam pierwszą zachciankę smakową, na szczęście dosc prymitywną. Spacer mam zaliczony trochę z przymusu bo narzeczony nie zdążył już rano zabrać syna do szkoły ale jakoś mi po nim lepiej :) miłego dnia dziewczyny ☺️
 
Dziewczyny byłam dziś na badaniach total HCG i trochę się zmartwiłam.
13.02 beta 274,82 progesteron 19,8
Dziś beta 1691,88 progesteron 15,8

Spadł mi progesteron a beta urosła dość sporo. Czy któraś z Was też tak miała? Zaczynam się martwić :(
 
reklama
Dziewczyny byłam dziś na badaniach total HCG i trochę się zmartwiłam.
13.02 beta 274,82 progesteron 19,8
Dziś beta 1691,88 progesteron 15,8

Spadł mi progesteron a beta urosła dość sporo. Czy któraś z Was też tak miała? Zaczynam się martwić :(
Ja bym poszła jak najszybciej do gin, może potrzebujesz suplementować proga.
 
Do góry