reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
owu mialam 13.01 , stwierdzona tylko po testach owulacyjnych clearblue, a ostatnia miesiączka 26-31 grudzień 🙂 to moja pierwsza ciąża i nie wiem co i jak, dlatego pewnie bardzo często będę potrzebować waszej pomocy 🙂
Jeśli miałaś 13.01 to do tej daty dodajesz 14 dni więc jesteś 4t+1, a ginekolog liczy od pierwszego dnia miesiączki. Bo w sumie nie masz 100% pewności co do owu, jak jedynie testy owu.

A z miesiączki masz 4t+6

Ps. Masz ogólnie 1 dzień młodsza ciążę niż ja 😅
 
Moje wyniki 😍 ja właśnie tez mam trombofilie wiec w poniedziałek jadę do ginekologa po zastrzyki
 

Załączniki

  • IMG_3199.jpeg
    IMG_3199.jpeg
    61 KB · Wyświetleń: 98
@Piękna Koka kochana to w takim razie który tydzień u Ciebie i kiedy planujesz usg 😁. I rozumiem, że betę za 2 dni robisz żeby sprawdzić przyrost 💚?
tak tak ,w poniedziałek beta i ginekolog (ja muszę zastrzyki przyjmować ) 😍 ja monitoringu nie miałam wiec z ostatniej miesiączki wychodzi niby ze 4t6d ale myśle ze jest młodsza patrząc na betę
 
Jeśli miałaś 13.01 to do tej daty dodajesz 14 dni więc jesteś 4t+1, a ginekolog liczy od pierwszego dnia miesiączki. Bo w sumie nie masz 100% pewności co do owu, jak jedynie testy owu.

A z miesiączki masz 4t+6

Ps. Masz ogólnie 1 dzień młodsza ciążę niż ja 😅
czyli na tą chwile według wyliczeń jesteśmy w tym samym momencie ciąży ☺️💚 ja dzisiaj też 4t+6 ☺️
 
tak tak ,w poniedziałek beta i ginekolog (ja muszę zastrzyki przyjmować ) 😍 ja monitoringu nie miałam wiec z ostatniej miesiączki wychodzi niby ze 4t6d ale myśle ze jest młodsza patrząc na betę
Kochana to koniecznie daj znać co tam po wizycie 💚. Wiesz u mnie beta na początku było tylko 61.20 a potem wskoczyła po 48h 228😅 więc no to czasmi mówi tyle co nic 😅. Ja akurat mierzyłam temp. Owulaki itd. 😅Więc dzięki temu wiem, bo na monitoringu nie umieli mi wykryć 😅
 
Jeśli miałaś 13.01 to do tej daty dodajesz 14 dni więc jesteś 4t+1, a ginekolog liczy od pierwszego dnia miesiączki. Bo w sumie nie masz 100% pewności co do owu, jak jedynie testy owu.

A z miesiączki masz 4t+6

Ps. Masz ogólnie 1 dzień młodsza ciążę niż ja 😅
o jejku! Cieszę się ! Bardzo Ci dziękuję! Oprócz bety i proga w poniedziałek powinnam zrobić jeszcze jakieś badania? 🙂
 
reklama
Do góry