reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

ja mam jednej termin na 02.02.2023 (ale zobaczę po poniedziałkowej becie czy wogole jest sens jechać, chociaż i tak mam w pakiecie wizyty wiec nic mnie to nie kosztuje i myśle nawet jak nic nie będzie widać to chociaż sprawdzę lekarza, bo u niego jeszcze nie byłam) a taka docelowa mam dopiero na 09.02.2023 (chyba, że ten pierwszy lekarz mi się spodoba to już zostanę u niego)
Jasne, że idź 💚
 
reklama
właśnie czytałam oponie tego nowego lekarza i bardzo mnie zachęciły, wiec jak już mam umówiony termin to raczej skorzystam dla właśnie samego rozpoznania, a kto wie może i coś już zobaczy 😅☺️
Dobrze zrobić takie rozpoznanie, mi się udało przy staraniach na sam koniec lekarza fajnego do łapać i raczej on zostanie do prowadzenia.
 
Kochana to koniecznie daj znać co tam po wizycie 💚. Wiesz u mnie beta na początku było tylko 61.20 a potem wskoczyła po 48h 228😅 więc no to czasmi mówi tyle co nic 😅. Ja akurat mierzyłam temp. Owulaki itd. 😅Więc dzięki temu wiem, bo na monitoringu nie umieli mi wykryć 😅
przypomnij mi jaki mialas progesteron na pierwszym badaniu 🙏
 
reklama
Do góry