reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Ja też na zastrzykach od wtorku. Bierzesz też acard?
jeszcze nic nie biorę i bardzo mnie to martwi ,lekarz mi kazał sie zapisać na badanie jak tylko zobacze wynik pozytywny ,czekam na betę dziś i zapisałam się do lekarza na poniedziałek po receptę na heparynę .. lekarz twierdzi ze musi zobaczyć gdzie jest pęcherzyk czy prawidłowo umiejscowiony ..wątpię ze w poniedziałek coś będzie widział (zreszta dowiem się dziś ile jest beta wgle ..) ale i tak do niego ide w poniedziałek mam wizytę na 15.30
 
reklama
jeszcze nic nie biorę i bardzo mnie to martwi ,lekarz mi kazał sie zapisać na badanie jak tylko zobacze wynik pozytywny ,czekam na betę dziś i zapisałam się do lekarza na poniedziałek po receptę na heparynę .. lekarz twierdzi ze musi zobaczyć gdzie jest pęcherzyk czy prawidłowo umiejscowiony ..wątpię ze w poniedziałek coś będzie widział (zreszta dowiem się dziś ile jest beta wgle ..) ale i tak do niego ide w poniedziałek mam wizytę na 15.30
Aha. Ja akurat pracuje w klinice ginekologicznej to od razu zadzwoniłam do lekarza o receptę. Poprzednim razem miałam wykupioną receptę i przy becie 13 kazała mi już brać zastrzyk.
 
Ja brałam prawie całą poprzednią ciąże zastrzyki, teraz postanowiłam wrzucić na luz, w połowie ciąży zmieniłam lekarza i on nie widział podstaw decyzji o włączeniu clexane.
Pierwszą ciążę bez zastrzyków poroniłam. Druga donoszona z zastrzykami więc nie zaryzykuję. Aczkolwiek spotkałam się z tezą pod koniec ciąży że te zastrzyki są niepotrzebne...
 
Pierwszą ciążę bez zastrzyków poroniłam. Druga donoszona z zastrzykami więc nie zaryzykuję. Aczkolwiek spotkałam się z tezą pod koniec ciąży że te zastrzyki są niepotrzebne...
Ja też poroniłam dwa razy, ale poprzednia ciąża przebiegła bezproblemowo, ufam swojemu lekarzowi, rozmawiałam z nim dwa tygodnie temu na wizycie, także staram się być spokojna. Chociaż z tyłu głowy jakaś obawa jest.
 
reklama
Hej dziewczyny ! Witam się z wami nie śmiało. Dziś rano pink z 2 kreseczkami. Przed chwilką otrzymałam wyniki bety i proga. Wrzucę wam wyniki. Według owulacji to 2t+1d. Dajcie znać co myślicie o wynikach 🙂
 

Załączniki

  • cdf246d4-1c4d-4a34-88ea-824eb397560c.jpeg
    cdf246d4-1c4d-4a34-88ea-824eb397560c.jpeg
    30,8 KB · Wyświetleń: 120
Do góry