reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny czy wy tez jesteście cały czas głodne ? Ja mogę jeść cały czas i odczuwam non stop głód , już nie wiem jak się tego pozbyć
Taaak! Ale nie moge jeść bo mnie mdli 😅 szukam w głowie bezpiecznych rzeczy, ktore nie dają wiecej mdłości jak o nich pomyślę 😅
 
Żegnam się dziewczyny.
Beta spadła. Jestem w szpitalu.
To były piękne 3 dni.
Nie tym razem.
Życzę Wam dużo spokoju, i pięknych ciążowych brzuszków♥️
Miło było Was poznać.
Ściskam Cię mocno mocno...i dla Ciebie zaświeci słonko ❤️🤞
Taaak! Ale nie moge jeść bo mnie mdli 😅 szukam w głowie bezpiecznych rzeczy, ktore nie dają wiecej mdłości jak o nich pomyślę 😅
Miałam tak samo poprzednim razem 🤣 Obiady były dostosowane do tego, co wyobraziłam sobie w głowie. Niestety często do czasu posiłku już to się zmieniło i w sumie i tak nic nie zjadłam. Chciałabym teraz poczuć te mdłości, żeby czuć się ciut bezpieczniej...piersi dziś bolą mniej, jestem jak osa. Słaba tak, że ledwo wlekę nogami, ale osa. Mężowi się dostało za zostawienie kluczyków w dziwnym miejscu, przyjechałam trochę spóźniona do pracy. Zwierze mnie obudziły przed budzikiem, rolnik jeździł ciągnikiem za oknem. Chyba jestem rozdrażniona 🥲😅
 
Hej dziewczyny, ja znowu zaczynam się martwić. Wszystko było dobrze po wyjściu ze szpitala i dzisiaj znowu jak się podcieralam to miałam różowy śluz 😔
 
Ja też czekam na kolejną wizytę w następnym tyg. Ostatnio jak byłam w 5t6d to był niby pusty pecherzyk.. Mam już jedno dziecko i rok czasu staraliśmy się o drugie. Oby coś się ruszyło..😞
 
Hej dziewczyny, ja znowu zaczynam się martwić. Wszystko było dobrze po wyjściu ze szpitala i dzisiaj znowu jak się podcieralam to miałam różowy śluz 😔
ale spokojnie ,bez paniki ,wiesz ostatnio byłaś w szpitalu i wszystko dobrze się skończyło .Tylko ogólnie ja jestem po ostatniej stracie przewrażliwiona i nawet z niewielka ilością bym nie czekała ,a przypomnij mi proszę bierzesz duphaston ?
 
I ja się przywitam :)
Mam na imię Agnieszka, na pokładzie zbuntowany 9 latek. Test robiłam 14.02 choć wcale nie spodziewałam się, że wyjdzie pozytywny więc byłam sceptycznie nastawiona. Wczoraj beta 400, nie wiem czy to dobrze czy nie. Strasznie się boję bo pierwszą ciążę miałam zagrożona i praktycznie całą przeleżałam. Póki co z objawów to dosyć dokuczające ciągnięcie w podbrzuszu i czasem kłócie jajnika.
 
ale spokojnie ,bez paniki ,wiesz ostatnio byłaś w szpitalu i wszystko dobrze się skończyło .Tylko ogólnie ja jestem po ostatniej stracie przewrażliwiona i nawet z niewielka ilością bym nie czekała ,a przypomnij mi proszę bierzesz duphaston ?
biorę cały czas. Wiadomo, ze pewnie nie ma czym się martwić ale normalnym jest, że widok krwi itp jest stresujący 😔 No nic poobserwuje, jak się dalej będzie utrzymywać bądź będzie więcej to sie zgłoszę znowu na IP
 
reklama
biorę cały czas. Wiadomo, ze pewnie nie ma czym się martwić ale normalnym jest, że widok krwi itp jest stresujący 😔 No nic poobserwuje, jak się dalej będzie utrzymywać bądź będzie więcej to sie zgłoszę znowu na IP
Pewnie to nic złego, dopóki to lekkie różowe plamienie a nie żywa krew. Może masz jakiegoś krwiaczka. Jednak jeśli masz się stresować i denerwować, to lepiej jechać na IP i uspokoić myśli.

Mnie już trochę przeszło. Humor się poprawił, śniadanko zjedzone. Wystarczyło 1,5h w staniku i czuję cycki z powrotem 😂 Wchodząc do biura wyczułam perfumy na nadgarstku koleżanki, chociaż siedzę dwa biurka dalej, a ona psikała je rano. Zaczyna się ;) poprzednio kwiaty na balkonie tak bardzo mi śmierdziały, że musiałam zamykać okno 🙉
 
Do góry