reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny dorawdźcie mi proszę co robić, bo ja już nie wiem ☹️ od zeszłego tygodnia mam okropne mdłości, jest mi tak bardzo źle, z rana wymiotuje, praktycznie cały dzień nie jestem w stanie wstać żeby zrobić coś do jedzenia bo mam straszliwe zawroty głowy, więc cały dzień spędzam w łóżku, jedynie do toalety wstanę, a tak to mąż przynosi mi jedzenie... Jutro miałam w planach rano jechać na badania krwi, ale nie umiem sobie tego wyobrazić.. Nie wiem czy to normalne że to cały dzień trwa (już prawie tydzień). Psychicznie mnie to tak dobija ☹️😥 wizytę u gin mam dopiero za 2 Tyg.
Polecam tabletki xonvea, są na repecte , dla kobiet w ciąży na nudności i wymioty , odkąd zaczęłam je brać nie mam już nudności i czytałam opinie na internecie o nich i naprawdę w 99 % pomagają kobietom , szkoda się męczyć , ja od kilku dni czuje się w końcu normalnie
 
Polecam tabletki xonvea, są na repecte , dla kobiet w ciąży na nudności i wymioty , odkąd zaczęłam je brać nie mam już nudności i czytałam opinie na internecie o nich i naprawdę w 99 % pomagają kobietom , szkoda się męczyć , ja od kilku dni czuje się w końcu normalnie
Chyba musze je zdobyć bo żyć sie nie da Jak na wszystko sie unosi 😪
 
Hej 😊, mam na imię Karolina. Jestem w swojej trzeciej ciąży (pierwszą szczęśliwie donosiłam i w 2021 roku urodziłam zdrową córkę, natomiast drugą poroniłam w czerwcu ubiegłego roku). Termin z OM wychodzi na 14.10.2023. Pierwszą wizytę u ginekologa mam umówioną na 6 marca. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie ❤️ i przestanę się tak denerwować.

* w drugiej ciąży w okolicy 8 tygodnia dowiedziałam się, że coś jest nie tak i ciąża nie rozwija się prawidłowo…
 
Hej 😊, mam na imię Karolina. Jestem w swojej trzeciej ciąży (pierwszą szczęśliwie donosiłam i w 2021 roku urodziłam zdrową córkę, natomiast drugą poroniłam w czerwcu ubiegłego roku). Termin z OM wychodzi na 14.10.2023. Pierwszą wizytę u ginekologa mam umówioną na 6 marca. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie ❤️ i przestanę się tak denerwować.

* w drugiej ciąży w okolicy 8 tygodnia dowiedziałam się, że coś jest nie tak i ciąża nie rozwija się prawidłowo…
Mój termin, ja już na 1 wizycie byłam a jutro już 2 wizyta.
 
Mam dokładnie to samo uczucie, dość często.

Gratulacje! To teraz oby jak najnudniej :)

Nic wcale nie musi się psuć! Dobre nastawienie i optymizm mega pomaga, nie ma co się stresować na zapas. Odpoczywaj i ciesz się tym stanem ❤️

Hej :) koniecznie napisz jak poszła poniedziałkowa wizyta. Piszesz, że pierwsza ciąża. Długo się staraliscie?

Jasne, dam znać :) Staraliśmy się całe 1,5 miesiąca 🤣 Moja mama miała duże problemy z zajściem i stwierdziliśmy z partnerem, że może lepiej rozpocząć starania już w razie czego. Szykowaliśmy się na kilka miesięcy starań, a tu niespodzianka po półtora miesiąca :D
 
Ja wg aplikacji koniec 6 tyg, lekkie ciągnięcie w podbrzuszu, wcześniej miałam kłucie w jajnikach, powiększone i tkliwe piersi i w sumie tyle. Dwa razy poczułam bardzo lekkie mdłości. Dziś od jakiś dwóch godzin czuje coś dziwnego w podbrzuszu, ani to ból ani kłucie, jakieś ciągnięcie? Nawet nie umiem nazwać. Czytałam, że to raczej normalny objaw. Któraś z Was może też tak miała? :)
Ja dzisiaj tak mam. Myślałam, że to może od długiego chodzenia/stania. Takie właśnie niby ciągnięcie/rozpieranie. Dziwne uczucie :)
 
Mnie czasem też jeszcze brzuch boli, czasem jak się poschylam, czasem jak się zdenerwuje, a czasem bez powodu zupełnie.
Jejku jaka jestem zmęczona dzisiaj. Mógłby być już weekend...
 
reklama
Do góry