reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Wyszedl mi tez wysoki cukier na czczo bo 105 i mam zrobic krzywa. Ktos mial tak? Z czym sie wiaze cukrzyca w ciazu?
 
reklama
Hej, dołączam się do tematu :) Trochę miałam opory przed udzielaniem się zanim nie poszłam na pierwsze USG w ostatni poniedziałek, które pokazało, że wszystko jest ok i serce bije. Oczywiście to nie koniec zmartwień, ale poczułam się od tego momentu znacznie pewniej. Termin mam na 8.10, ciąża w pierwszym cyklu starań, na razie prawie bez objawów - no po prostu tylko czekam, aż się coś zepsuje :D
 
Hejka,
Czy są już tutaj mamy z terminem na Październik 2023? Mi pokazuje wstępny termin na koniec września, początek października. Powiem coś o sobie : mam na imię Ania i to jest moja pierwsza ciąża. W piątek po raz pierwszy zobaczyłam magiczne 2 kreseczki. Udało się po 2 latach starań ☺️ aktualnie czekam na pierwsza wizytę u ginekologa.

Mam nadzieje, że trochę się nas tutaj zbierze ☺️
Zapraszam ☺️🥰
Cześć! 😊 w niedziele robiony test, 2 kreski. W poniedziałek beta 273 🥰 Czekam na wizytę u ginekologa, dopiero w poniedziałek. To moja pierwsza ciąża i mam nadzieję że wszystko będzie w porządku. Przewidywany termin z moich obliczeń to koniec października, początek listopada 😌 Jakie macie dotychczasowe objawy? Ja poza lekkimi bólami w podbrzuszu na razie nic 😅

Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mamusiek!

Wiktoria
 
Cześć dziewczyny. Czy przy ewentualnej ciąży pozamacicznej beta wzrasta prawidłowo? Wizytę mam we wtorek, a od kilku dni pobolewa mnie jeden jajnik i cały czas z jednej strony i się martwię. Tydzień temu byłam w szpitalu z dość mocnym bólem brzucha, tam na USG nie było jeszcze nic widać, zrobili betę i przepisali luteinę i nospę, kazali odpoczywać bo trzy lata temu poroniłam a siedem lat temu ciąża też była z komplikacjami. Od tamtej pory brzuch tylko czasem lekko czuję, ale nie jako ból, tylko ten jajnik od kilku dni nie daje mi spokoju.
Beta z 09.02 wynosiła 270
Beta z 11.02 wynosiła 572
z tego co kiedyś wyczytałam to przy ciazy pozamacicznej często beta czasem przyrasta ale czy prawidłowo to nie pamiętam, tutaj trzeba być czujnym. Ale wywołam @Zazuu która więcej Ci powie na ten temat. Może też @olka11135 się wypowie.
 
Hejka, jestem w 5 tygodniu i jak na razie tylko lekkie bóle/kłucia w podbrzuszu i lekkie bóle głowy. A u Ciebie jak ?
Ja wg aplikacji koniec 6 tyg, lekkie ciągnięcie w podbrzuszu, wcześniej miałam kłucie w jajnikach, powiększone i tkliwe piersi i w sumie tyle. Dwa razy poczułam bardzo lekkie mdłości. Dziś od jakiś dwóch godzin czuje coś dziwnego w podbrzuszu, ani to ból ani kłucie, jakieś ciągnięcie? Nawet nie umiem nazwać. Czytałam, że to raczej normalny objaw. Któraś z Was może też tak miała? :)
 
reklama
z tego co kiedyś wyczytałam to przy ciazy pozamacicznej często beta czasem przyrasta ale czy prawidłowo to nie pamiętam, tutaj trzeba być czujnym. Ale wywołam @Zazuu która więcej Ci powie na ten temat. Może też @olka11135 się wypowie.

Tak zdarza się. @olka11135 chyba zresztą tak miała przez chwilę. Ja też miałam jeden przyrost w normie.
Od 11.02 już na pewno powinno być coś widać więc ja bym poszła na usg jak najszybciej.

Powodzenia dziewczyny 😘
 
Do góry