reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Ja wg aplikacji koniec 6 tyg, lekkie ciągnięcie w podbrzuszu, wcześniej miałam kłucie w jajnikach, powiększone i tkliwe piersi i w sumie tyle. Dwa razy poczułam bardzo lekkie mdłości. Dziś od jakiś dwóch godzin czuje coś dziwnego w podbrzuszu, ani to ból ani kłucie, jakieś ciągnięcie? Nawet nie umiem nazwać. Czytałam, że to raczej normalny objaw. Któraś z Was może też tak miała? :)
Mam dokładnie to samo uczucie, dość często.
Jestem po wizycie serduszko bije 6+6 , 5 pazdziernik
Gratulacje! To teraz oby jak najnudniej :)
Hej, dołączam się do tematu :) Trochę miałam opory przed udzielaniem się zanim nie poszłam na pierwsze USG w ostatni poniedziałek, które pokazało, że wszystko jest ok i serce bije. Oczywiście to nie koniec zmartwień, ale poczułam się od tego momentu znacznie pewniej. Termin mam na 8.10, ciąża w pierwszym cyklu starań, na razie prawie bez objawów - no po prostu tylko czekam, aż się coś zepsuje :D
Nic wcale nie musi się psuć! Dobre nastawienie i optymizm mega pomaga, nie ma co się stresować na zapas. Odpoczywaj i ciesz się tym stanem ❤️
Cześć! 😊 w niedziele robiony test, 2 kreski. W poniedziałek beta 273 🥰 Czekam na wizytę u ginekologa, dopiero w poniedziałek. To moja pierwsza ciąża i mam nadzieję że wszystko będzie w porządku. Przewidywany termin z moich obliczeń to koniec października, początek listopada 😌 Jakie macie dotychczasowe objawy? Ja poza lekkimi bólami w podbrzuszu na razie nic 😅

Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mamusiek!

Wiktoria
Hej :) koniecznie napisz jak poszła poniedziałkowa wizyta. Piszesz, że pierwsza ciąża. Długo się staraliscie?
 
reklama
Cześć kobitki, melduje się po USG serduszko bije termin zgadza się z usg i om - planowany 2 październik karta ciąży założona :) maluszek ma 1,13cm ;p jestem ciut spokojniejsza ale mimo wszystko dalej nie dowierzam ;P
Super! gratulacje 🥰 ja mam termin 3.10, jak u Ciebie z samopoczuciem?
 
Super! gratulacje 🥰 ja mam termin 3.10, jak u Ciebie z samopoczuciem?
Narazie całkiem dobrze, mam wrażliwy żołądek, ale nie mam mdłości kuje mnie jajnik ale to podobno przez torbiel ;p ale narazie byłam pewna ze będzie gorzej o wiele a w pracy dalej umiem funkcjonować tak jak wcześniej i oby zostało tak jak najdłużej ;) a Ty jak się trzymasz? Kiedy kolejna wizyta 🥰 ?
 
Cześć dziewczyny. Czy przy ewentualnej ciąży pozamacicznej beta wzrasta prawidłowo? Wizytę mam we wtorek, a od kilku dni pobolewa mnie jeden jajnik i cały czas z jednej strony i się martwię. Tydzień temu byłam w szpitalu z dość mocnym bólem brzucha, tam na USG nie było jeszcze nic widać, zrobili betę i przepisali luteinę i nospę, kazali odpoczywać bo trzy lata temu poroniłam a siedem lat temu ciąża też była z komplikacjami. Od tamtej pory brzuch tylko czasem lekko czuję, ale nie jako ból, tylko ten jajnik od kilku dni nie daje mi spokoju.
Beta z 09.02 wynosiła 270
Beta z 11.02 wynosiła 572

Nie martw się na zapas to wcale nie musi być nic złego. Ja w cyklu którym zaszłam w ciążę miałam owulację z prawego jajnika i czułam go dobre 3 tygodnie. Tylko on mnie bolał. Potem doszedł ból brzucha taki jak miesiączkowy. Od poniedziałku mam potwierdzona ciążę zagnieżdżona w macicy. Czyli ten ból jajnika nic nie znaczył oprócz owulacji
 
reklama
Narazie całkiem dobrze, mam wrażliwy żołądek, ale nie mam mdłości kuje mnie jajnik ale to podobno przez torbiel ;p ale narazie byłam pewna ze będzie gorzej o wiele a w pracy dalej umiem funkcjonować tak jak wcześniej i oby zostało tak jak najdłużej ;) a Ty jak się trzymasz? Kiedy kolejna wizyta 🥰 ?
Mi bardzo kiepsko idzie praktycznis cały dzień leżę bo nie mam siły, plus mdłości, czasami wymioty, ból głowy, a jakoś te dni tak mi się ciągną, dopiero teraz widzę, że przed ciążą to czułam się wręcz doskonale 🥺 kolejna wizytę mam 1.03
 
Do góry