reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
U mnie już 38tc. A u Ciebie? Udało się wybrać wózek? Będziesz rodzic we Wro?
U mnie 34.2 , wstępnie CC na początku października, ale jeszcze jedna wizyta przede mną i pewnie wtedy dokładniej się dowiem. Zdecydowaliśmy się na wózek Muuvo.
Nie wiesz może czemu tutaj na gr taka cisza ? Ja rzadko się tu udzielałam, ale bardzo mi pomagało czytanie, że inne dziewczyny przechodzą dokładnie to samo, co ja na kolejnych etapach 😒
 
Cześć dziewczyny.
Proszę podpowiedzcie mi, bo nie mogę spać nie wiem co mam robić. Przez cała ciąże miałam idealne wyniki, wczoraj odebrałam wyniki z krwi. Wszystkie idealne poza wzrostem niedojrzałych granulocytów i tego czego boje się najbardziej bo naczytałam się w internecie jakichś strasznych rzeczy NRBC%, nigdy tego noe miałam, a teraz mi to wzrosło😢 strasznie się boje, bo internet nie pisze nic dobrego😢 myślicie żeby powtórzyć wynik? Miesiąc temu nie miałam ani tych granulocytów, ani tego NRBC 😢
 
Cześć dziewczyny.
Proszę podpowiedzcie mi, bo nie mogę spać nie wiem co mam robić. Przez cała ciąże miałam idealne wyniki, wczoraj odebrałam wyniki z krwi. Wszystkie idealne poza wzrostem niedojrzałych granulocytów i tego czego boje się najbardziej bo naczytałam się w internecie jakichś strasznych rzeczy NRBC%, nigdy tego noe miałam, a teraz mi to wzrosło😢 strasznie się boje, bo internet nie pisze nic dobrego😢 myślicie żeby powtórzyć wynik? Miesiąc temu nie miałam ani tych granulocytów, ani tego NRBC 😢
Niedojrzałe granulocyty to ja mam podwyższone od kwietnia i na wynikach w diagnostyce jest napisane, że norma na wyniku nie dotyczy kobiet w ciąży. NRBC akurat nie mam, ale na szybko wrzuciłam w google "NRBC w ciąży" i wyskoczyło mi, że są fizjologiczne. Także myślę, że to nie jest powód do paniki.
 
Niedojrzałe granulocyty to ja mam podwyższone od kwietnia i na wynikach w diagnostyce jest napisane, że norma na wyniku nie dotyczy kobiet w ciąży. NRBC akurat nie mam, ale na szybko wrzuciłam w google "NRBC w ciąży" i wyskoczyło mi, że są fizjologiczne. Także myślę, że to nie jest powód do paniki.
Tak, ale jak zaczęłam się zagłębiać, to Boże mój jedyny 🤦🏽‍♀️ Kazdy rodzaj taka już miałam przez noc. Na szczęście mam dziś ktg wiec ginekolog zobaczy te wyniki w miarę szybko, pewnie będzie kazał powtórzyć. Dzięki za odzew ☺️
 
A ja ciągle słyszę, że ciąża to nie choroba 🙈 wczoraj tak się przestraszyłam, ze oświadczyłam, że na pewno sama rodzić nie będę, bo jak mnie wynik przestraszył to co mowa poród🤦🏽‍♀️
 
A ja ciągle słyszę, że ciąża to nie choroba 🙈 wczoraj tak się przestraszyłam, ze oświadczyłam, że na pewno sama rodzić nie będę, bo jak mnie wynik przestraszył to co mowa poród🤦🏽‍♀️
Nawet sporo kobiet-matek tak mówi. Ciekawe, czy miały takie bezobjawowe ciąże, czy wyparły fakty? Nie masz wyjścia, do porodu musi dojść, lepiej się nastawić że będziecie bezpieczni niż szukać zagrożeń. Ale czasem personel medyczny nie pomaga. Dobrego ktg i uspokajającej rozmowy z lekarzem!
 
reklama
Dla mnie ten tekst, że ciąża to nie choroba jest po prostu bezczelny. Bo jam nazwać 3 miesiąc wymiotów i złego samopoczucie na początku- jakby nie było wiadomo, że ciąża to przeciez lekarze szukaliby choroby. A potem zgaga, bezsenność, bóle stawów, koszmarny ból rozchodzącej się miednicy, kręgosłup nie wytrzymując zmiany ośrodka ciężkości, obrzęki kończyn i zespół cieśni nadgarstka. Wg mojego lekarza to w pełni zdrowa ciąża blizniacza. Jestem ciekawa co jeszcze przede mną 😂 także olać ciepłym moczem tych, którzy tak mówią
 
Do góry