reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Miesiąc się udawało, ale przepływy przestały być łaskawe i teraz mam diete cukrzycową na położnictwie. Jest stabilnie, ale mam mieć codzienna kontrolę. Z ciekawostek... codziennie rano mam mieć diabetologa, jeśli będzie cesarka to mam fizjoterapeute uroginekologicznego i doradcę laktacyjnego niezależnie od drogi porodu...Zobaczymy co powie lekarz na wieczornym obchodzie🙂
Ooo..a na przyjęciu ponownie Ci badali przepływy itd.mam.nadzieje że jeszcze pobędziesz w dwupaku
 
reklama
Wygląda na to, że dobrze o Was zadbają :) ale na razie jeszcze nie musisz rodzic?
Myślę, że będą mnie tutaj trzymali, sprawdzali parametry i jak spadną poniżej pewnej granicy, to będzie cesarka. Póki co jest stabilnie. Lekarz tłumaczył, że mogłabym jeżdzic codziennie na wizytę do nich, tyle, że zaraz weekend, więc i tak by mnie odesłali w piątek do szpitala.
 
Miesiąc się udawało, ale przepływy przestały być łaskawe i teraz mam diete cukrzycową na położnictwie. Jest stabilnie, ale mam mieć codzienna kontrolę. Z ciekawostek... codziennie rano mam mieć diabetologa, jeśli będzie cesarka to mam fizjoterapeute uroginekologicznego i doradcę laktacyjnego niezależnie od drogi porodu...Zobaczymy co powie lekarz na wieczornym obchodzie🙂
Mam nadzieję, że warunki i opieka są dobre. Wiem, że liczyłas się z tym scenariuszem, więc pewnie wszystko masz co potrzeba, włącznie z miłą lektura albo innym odprezaczem?
 
Miesiąc się udawało, ale przepływy przestały być łaskawe i teraz mam diete cukrzycową na położnictwie. Jest stabilnie, ale mam mieć codzienna kontrolę. Z ciekawostek... codziennie rano mam mieć diabetologa, jeśli będzie cesarka to mam fizjoterapeute uroginekologicznego i doradcę laktacyjnego niezależnie od drogi porodu...Zobaczymy co powie lekarz na wieczornym obchodzie🙂
o, to państwowy szpital? Mam nadzieję, że nie będą Cię długo trzymać 🙂
 
Mam nadzieję, że warunki i opieka są dobre. Wiem, że liczyłas się z tym scenariuszem, więc pewnie wszystko masz co potrzeba, włącznie z miłą lektura albo innym odprezaczem?
Lektury nie mam, ale mam telefon, ładowarkę, słuchawki, youtuba i Netflixa😁 A na sali jestem póki co sama. W ogóle... położne mnie oprowadziły po oddziale😁 Mam dobre zdanie o tym szpitalu, ale tym to nawet mnie zaskoczyli...
 
Dzięki dzięki ja jestem waga 😋
I co? Na pewno sobie w życiu nie radzisz z tym rozdwojeniem osobowości 😂 Co to są za bzdurne teorie, to ja nie mam pytań 🤦🏻‍♀️ Ja za to jestem baranem, więc powinnam być super egoistką, przeć do przodu po trupach do celu i nie oglądać się na innych, a tu proszę, osobowość wysoko wrażliwa i na pewno nie można powiedzieć, że ekstrawertyczna 🙈
 
I co? Na pewno sobie w życiu nie radzisz z tym rozdwojeniem osobowości 😂 Co to są za bzdurne teorie, to ja nie mam pytań 🤦🏻‍♀️ Ja za to jestem baranem, więc powinnam być super egoistką, przeć do przodu po trupach do celu i nie oglądać się na innych, a tu proszę, osobowość wysoko wrażliwa i na pewno nie można powiedzieć, że ekstrawertyczna 🙈
To ja też tak mam, a jestem ryby😁
 
reklama
Do góry