reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Czy któraś z Was nie chodzi często do toalety? czy tylko ze mną jest coś nie tak?
tylko w momencie kiedy czuje kopnięcie, uderzenie w pęcherz to muszę lecieć, ale tak poza tym to nie chodzę częściej niż przed ciąża....
Ja chodzę częściej niż przed ciążą, bo przed ciążą to mało piłam i długo wsyrzymywalam. Ale generalnie nie mam odczucia, że chodzę często - poza tym, ze od niedawna chodzę w nocy około 3 nad ranem. Nie mam tez potrzeby lecieć. Przy czym moja siedzi na układzie moczowym tak, że mi zatyka drogi moczowe i muszę potrząsać miednica, żeby się wysikać do końca.
 
reklama
Czy któraś z Was nie chodzi często do toalety? czy tylko ze mną jest coś nie tak?
tylko w momencie kiedy czuje kopnięcie, uderzenie w pęcherz to muszę lecieć, ale tak poza tym to nie chodzę częściej niż przed ciąża....
Ja chodzę częściej, bo zmuszam się do picia więcej, ale jak zaniedbam picie, to jakoś bez większej róznicy🙂 To co się zmieniło, to to, że jak muszę, to muszę od razu. Nie ma opcji, że po powrocie do domu, szukam toalety na mieście🙂
 
Ja chodzę częściej, bo zmuszam się do picia więcej, ale jak zaniedbam picie, to jakoś bez większej róznicy🙂 To co się zmieniło, to to, że jak muszę, to muszę od razu. Nie ma opcji, że po powrocie do domu, szukam toalety na mieście🙂
Ja już wiem gdzie jest toaletą w każdym okolicznym sklepie. W lesie też sikalam już kilka razy.
 
Czy któraś z Was nie chodzi często do toalety? czy tylko ze mną jest coś nie tak?
tylko w momencie kiedy czuje kopnięcie, uderzenie w pęcherz to muszę lecieć, ale tak poza tym to nie chodzę częściej niż przed ciąża....
Ja również nie chodzę często do toalety. W dzień to w sumie jak mi się przypomni to idę 😂 nie mam tak że muszę co chwile lecieć, chociaż pije bardzo dużo 🙈 a w nocy raz wstaje
 
Jak oglądam wiadomości to aż mnie to przeraża co to będzie..te ceny nas zjedzą i wszystko wkoło upadnie, mam nadzieję że moje cycki też dobrze słyszą to co się dzieje i że mają mieć pokarm ...
 
Czy któraś z Was nie chodzi często do toalety? czy tylko ze mną jest coś nie tak?
tylko w momencie kiedy czuje kopnięcie, uderzenie w pęcherz to muszę lecieć, ale tak poza tym to nie chodzę częściej niż przed ciąża....
To się ciesz hehe ale ogólnie jak mniej chodzę to i rzadziej WC odwiedzam ale jak już chodzę to często.W nocy to mnie już nie budzi sikanie i rano porządne wkoncu sikanie a nie parę kropelek heh
 
reklama
Jak oglądam wiadomości to aż mnie to przeraża co to będzie..te ceny nas zjedzą i wszystko wkoło upadnie, mam nadzieję że moje cycki też dobrze słyszą to co się dzieje i że mają mieć pokarm ...
Hahah dokładnie o tym samym ostatnio myślałam, a puszki mleka modyfikowanego w sklepie po 80 zł mi się już śnią po nocach. Też już laktator podwójny neno zamówiłam i słód jęczmienny xD
 
Do góry