reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Pochwalcie się tymi imionami!😍 moze bedzie jakąś inspiracja bo ja się nie mogę zdecydować🤣 (oczywiście mój partner tak samo).
Ja już się nie mogę doczekać bo ciężko mi... mam nadzieję że nie przenoszę 🙈 x 1szego usg termin na 13.10
 
reklama
Pochwalcie się tymi imionami!😍 moze bedzie jakąś inspiracja bo ja się nie mogę zdecydować🤣 (oczywiście mój partner tak samo).
Ja już się nie mogę doczekać bo ciężko mi... mam nadzieję że nie przenoszę 🙈 x 1szego usg termin na 13.10
a masz mieć synka czy córkę?
u mnie będzie Ola 🥰 przed ciąża oboje chcieliśmy Zuzie, potem myśleliśmy o Marysi i Zosi, ale Aleksandra wygrała. ja walczyłam jeszcze o Miśke albo Hanie, ale niestety nie udało się 🤷🏻‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Ja patrzę według miesiączki na tygodnie z USG w 12tyg mam 2dni różnicy chyba 6.10 a według om 8.10
to u mnie ze względu na dużą różnicę lekarz patrzy na termin z USG. Z resztą wg moich obserwacji owulacja faktycznie była przesunięta 2 tygodnie, miałam bardzo nieregularne cykle jeszcze z powodu kp. Mam terminy na 20.09 i 3.10 🙂
U nas chyba będzie Milenka, mąż wymyślił a ja jakoś nie przedstawiłam kontrpropozycji, przy poprzednich dzieciach jakoś było łatwiej coś wymyślić 😉
 
a masz mieć synka czy córkę?
u mnie będzie Ola 🥰 przed ciąża oboje chcieliśmy Zuzie, potem myśleliśmy o Marysi i Zosi, ale Aleksandra wygrała. ja walczyłam jeszcze o Miśke albo Hanie, ale niestety nie udało się 🤷🏻‍♀️
Córa
a masz mieć synka czy córkę?
u mnie będzie Ola 🥰 przed ciąża oboje chcieliśmy Zuzie, potem myśleliśmy o Marysi i Zosi, ale Aleksandra wygrała. ja walczyłam jeszcze o Miśke albo Hanie, ale niestety nie udało się 🤷🏻‍♀️
Córa będzie🌺 Też Miśke chciałam ! Ale niestety jest absolutne nie🤣

W grze aktualnie najbardziej Hela, ale nie mam 100%przekonania😁
 
A też miałaś zalecenia maksymalnego oszczędzania się od lekarza? Ja już jestem zmęczona tym odpoczywaniem 🙈
Mój lekarz jest trochę dziwny, szczerze mówiąc to ja muszę mówić co mogę robić co nie a lekarz kiwa głowa albo się kłóci, że wszystko będzie cudownie.


@Allama rozumiem z tymi szafkami. Ja tam wkładam rzeczy w workach plastikowych a na półkach otwartych rozkładam ręcznik papierowy jako serwetkę. Do torby praktycznie nigdy nie zaglądam. Może trafi Ci się łóżko przy parapecie i tam coś mąż Ci postawi. Chociaż raz leżałam w szpitalu w którym nie pozwalali nic stawiać na parapecie a był wielki i szeroki.
 
Kurczę cały dzień mnie nie było i tyle postów przybyło do nadrobienia!

Ja się spakowałam do walizki kabinówki, plus mam jeszcze spakowaną kosmetyczkę taką większa na ramię w której mam wszystko potrzebne pod prysznic lącznie z klapkami i ręcznikiem.

Spadki energii miałam wcześniej, teraz od kilku dni wręcz mnie energia rozpiera, co jest dziwne bo w nocy śpię maksymalnie 3 godziny bo co chwile się budzę, a jak wstanę do toalety to już wgle mam po dalszym spaniu.. 🙈 Dzisiaj miałam zrobić sobie dzień na kanapie z serialami, a co usiadłam to zaczęłam wymyślać sobie robotę 😅

Co do terminów to u nas duża rozbieżność bo z usg wychodzi na 24.09 , a z om na 03.10

My imię od razu mieliśmy wybrane ( Pola ) nie wyobrażamy sobie w sumie innego dla naszej córki. Mąż cały czas po imieniu się już zwraca do małej w brzuszku 🥰
 
A mnie swędzą przedramiona, uda, brzuch, piersi a teraz jeszcze plecy…
Badania na cholestaze wyszly w normie i teoretycznie to nie to ale i tak się obawiam czy to ja pewno nie to… swędzi mnie już prawie 2 tygodnie… chyba powtorze badania jeszcze raz czy na pewno sa ok :(
 
reklama
Do góry