reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
@aspekt ja spoglądam na plan lekcji córki i już się mi brzuch stawia, mam nadzieję że już orać nie będą w przyszłym tygodniu bo do piątku do 36tyg muszę dotrwać.
Mnie też lekko przeraziło, praktycznie codziennie 7 lekcji, pamiętam, że dla mnie to było fizycznie męczące. A jak spakował plecak na jutro to ekhymmm dobrze że mąż go rano odprowadza w drodze do pracy. Ale jak będzie wracał to nie wiem, chyba się przewroci (pomijam już ze ożył mój schiz z zatrzaśniętym plecakiem w drzwiach tramwaju). Może babcie poproszę o odebranie go. Jedzenie musimy jeszcze dopakowac, ale najpierw trzeba kupić/zrobić a on jest niejadek. Właśnie, Twoja córka nie umarła z głodu na kolonii?
 
@04ma Ja też prowadzę ciąże w luxmedzie i ten mój lekarz nic nie mówi o ktg... Zapytam go na kolejnej wizycie. A do diabetologa chodzę prywatnie i też nic nie mówi... Eh 😔
 
Jak tam wasze brzuchy??? Ja już nic tam na dole nie widzę 😂😂😂
Właśnie wyszłam od gin i szyjka piękna zamknięta uformowana ale za to mała „lekko podparta”
Mam włączyć oszczędny tryb życia i się jie przeciążać bo mała nisko .. dzisiaj zaczęłam 33tydzien 🙈
 
Zdjęcie się chyba nie dodało
 

Załączniki

  • IMG_4970.jpeg
    IMG_4970.jpeg
    96,6 KB · Wyświetleń: 63
Mnie od jakiegoś tygodnia męczy taki ciągnący ból w pochwie, jak chodzę czy stoję jest okej, najgorzej wstać z pozycji leżącej/siedzącej albo przewrócić się w nocy z boku na bok.. 🤦‍♀️ Któraś z Was tez tak ma?
 
reklama
Do góry