reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Wlasnie mam z tym problem..Co ie ie przed wizytą miałam dziś 136/65...po wizycie jak się uspokoiłam to 120/65
:(
Z cukrem to nie wiem, przekroczony, ale zobacz ile dziewczyn ma też to samo. Dziewczyny polecały jakąś stronę, poszukaj, poczytaj.
Co do ciśnienia to może syndrom białego fartucha? Długo siedziałaś przed badaniem czy odrazu z marszu?
 
Z cukrem to nie wiem, przekroczony, ale zobacz ile dziewczyn ma też to samo. Dziewczyny polecały jakąś stronę, poszukaj, poczytaj.
Co do ciśnienia to może syndrom białego fartucha? Długo siedziałaś przed badaniem czy odrazu z marszu?
Od razu na wariata z biegu...tam zawsze mam większe
No nic jutro rodzinny i dadzą glukometr, a do diabetologa 1.04
 
Od razu na wariata z biegu...tam zawsze mam większe
No nic jutro rodzinny i dadzą glukometr, a do diabetologa 1.04
Postaraj się następnym razem przyjść wcześniej i najpierw odpocząć i dopiero.
Ja właśnie tak robię, mówię, że muszę chwilę posiedzieć, bo z racji wieku naprawdę szybko się męczę. A serce wali jak szalone.
 
Poza tym dziecko ok,serce bije jak dzwon .Trzęsła mi brzuchem ale dzieć spokojny
Nawet nie wiecie jak mnie to w tym wszystkim pociesza i trzyma przy nadziei

Jutro przerwa a we środę prenatalne i pappa. Moje ręce są dziś przez te pobierania umęczone i nie wiem jak by jutro ktoś coś z nich pobierał
 
Ostatnia edycja:
Ja staram się nie panikować i zająć umysł czyms innym, brak usg aż do usg genetycznego trochę mnie przeraża 😂 ja wiem ze ostatnie usg miałam 8t2d i wszystko było pięknie, ale to już 11 dni minęło, u mnie w podbrzuszu nastał taki spokój, ze aż się to wydaje nienaturalne biorąc pod uwagę wiadomy temat ciąży 😂
 
Ja staram się nie panikować i zająć umysł czyms innym, brak usg aż do usg genetycznego trochę mnie przeraża 😂 ja wiem ze ostatnie usg miałam 8t2d i wszystko było pięknie, ale to już 11 dni minęło, u mnie w podbrzuszu nastał taki spokój, ze aż się to wydaje nienaturalne biorąc pod uwagę wiadomy temat ciąży 😂
Mam to samo... Od 12.03 do 9.04 przerwa a ja do cierpliwych nie należę 😅
 
Ja staram się nie panikować i zająć umysł czyms innym, brak usg aż do usg genetycznego trochę mnie przeraża 😂 ja wiem ze ostatnie usg miałam 8t2d i wszystko było pięknie, ale to już 11 dni minęło, u mnie w podbrzuszu nastał taki spokój, ze aż się to wydaje nienaturalne biorąc pod uwagę wiadomy temat ciąży 😂
To jak u mnie choc za to dziękuję losowi bo jakbym tak miała taka slaba ogarniac to co teraz to bym nie dała rady
Zajmowanie myśli idzie różnie...dziś wzięłam książkę ale nie dałam rady wiec na vod 2 odcinki zaległe m jak miłość oglądałam.
Ta zadyma z cukrem jest na moje nerwy ale to że możemy mieć konflikt...rozwaliło mnie tym bardziej że mamy arh+ . Jakbym dostała garnkiem w łep..Mega się boję i do wyniku ema po 19.04 będzie ciężko..
 
reklama
Do góry