reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ona mi powiedziala ze wcale nie moge jesc takich rzeczy i ze nie bedzie mi nic przeliczac bo wytyczne od niej mam i mam sie ich trzymac, a jak chce glodzic dziecko to moj probem,
Ale wg Ciebie, możesz czy nie możesz zjeść? Czy powinnaś dorzucić tłuszczy nienasyconych?
 
reklama
Ale wg Ciebie, możesz czy nie możesz zjeść? Czy powinnaś dorzucić tłuszczy nienasyconych?
Wiesz co ja wlasnie nie wiem, cukry mam w ciagu dnia super, bez względu na to co jem. Byly dni ze bylam w szpitalu i jadlam bialy chleb z dzemem bo tam diety cukrzycowej nie byo mimo zgloszen i ani razu nie przekroczylam normy, rano ZAWSZE mam 92,94,96 max. jestem na insulinie nocnej narazie 4j i w ogole nie ma roznicy jak ją biore a tym jak nie bralam wiec ja juz sama nie wiem. Musze chyba innej diabetolog poszukać bo od tej wyrozumialosci nie mam co oczekiwac chyba :p
 
Wiesz co ja wlasnie nie wiem, cukry mam w ciagu dnia super, bez względu na to co jem. Byly dni ze bylam w szpitalu i jadlam bialy chleb z dzemem bo tam diety cukrzycowej nie byo mimo zgloszen i ani razu nie przekroczylam normy, rano ZAWSZE mam 92,94,96 max. jestem na insulinie nocnej narazie 4j i w ogole nie ma roznicy jak ją biore a tym jak nie bralam wiec ja juz sama nie wiem. Musze chyba innej diabetolog poszukać bo od tej wyrozumialosci nie mam co oczekiwac chyba :p
A na co w szpitalu byłaś?
 
Hej dziewczyny jak wasze samopoczucia dziś? Mam wrażenie że coś się dzieje z ciśnieniem i jest niskie … u nas piękna pogoda świeci słoneczko :) jak spędzacie dziś czas 😎
A może gotowaliscie coś pysznego i zainspirujecie mnie na dalszy dzień ;)

Co do dostępu na PRYW to czy jest możliwość dołączyć do was?

Może i regularnie się nie udzielam bo też wole mój stan potwierdzić w 100% żeby potem nie żałować dziś wizyta;)
 
Niestety
Ja dziś byłam na krzywej ale szczerze to tylko czekam na potwierdzenie a nie łudze się że wynik będzie ok.
Kolejny temat do słoja z napisem "stres"
Mimo wszystko trzymam kciuki, tez dzisiaj zrobiłam krzywą.

Ostatnio pisalam, ze przez covid nie chcieli mnie przyjąć do poczekalni na ogtt... Troche przepychanki słownej i uwaga postawili mi krzeselko na półpiętrze... Gdy zebralo sie w dość małym pomieszczeniu z 8 emerytów oczywiście nikt nikomu uwagi nie zwracał 😉
 
Wiesz co ja wlasnie nie wiem, cukry mam w ciagu dnia super, bez względu na to co jem. Byly dni ze bylam w szpitalu i jadlam bialy chleb z dzemem bo tam diety cukrzycowej nie byo mimo zgloszen i ani razu nie przekroczylam normy, rano ZAWSZE mam 92,94,96 max. jestem na insulinie nocnej narazie 4j i w ogole nie ma roznicy jak ją biore a tym jak nie bralam wiec ja juz sama nie wiem. Musze chyba innej diabetolog poszukać bo od tej wyrozumialosci nie mam co oczekiwac chyba :p
No właśnie, im więcej się w to wgryzam, tym mniej logiczne mi się to wydaje. Kupuje dietę pudełkowa dla diabetyków 1700 kcal 5 posiłków i rano wcale nie mam jakiejś super niskiej glukozy na glukometrze. Obawiam się, że mi lekarz za 2 tyg zapisze insulinę i dalej będę się tak bujać z dylematami ile wymienników, ile insuliny :/
 
reklama
No właśnie, im więcej się w to wgryzam, tym mniej logiczne mi się to wydaje. Kupuje dietę pudełkowa dla diabetyków 1700 kcal 5 posiłków i rano wcale nie mam jakiejś super niskiej glukozy na glukometrze. Obawiam się, że mi lekarz za 2 tyg zapisze insulinę i dalej będę się tak bujać z dylematami ile wymienników, ile insuliny :/
nie za niskiej czyli jakie masz wartosci rano ? Ja juz tez po malu mysle zeby sprobowac pudełka bo ponad po dnia spedzam w kuchni, obliczaniu tych wymiennikow kcal i w ogole...
 
Do góry