reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

To jak u mnie choc za to dziękuję losowi bo jakbym tak miała taka slaba ogarniac to co teraz to bym nie dała rady
Zajmowanie myśli idzie różnie...dziś wzięłam książkę ale nie dałam rady wiec na vod 2 odcinki zaległe m jak miłość oglądałam.
Ta zadyma z cukrem jest na moje nerwy ale to że możemy mieć konflikt...rozwaliło mnie tym bardziej że mamy arh+ . Jakbym dostała garnkiem w łep..Mega się boję i do wyniku ema po 19.04 będzie ciężko..
Myslalam, że konflikt serologiczny jest wtedy kiedy matka ma rh-, a ojciec rh+....
 
reklama
Jeszcze się nie znam ale ok 21 i jajecznica z pieczarkami to była...pewno nie mogę już a nie wiedziałam
Na badaniu bylam o 7 rano...
No nic powtórzę choć na czczo za tydzień jak sie wprawie
Dzięki za wskazówki. Mega cenne bo teraz jestem na etapie "nie mdli" to się trzeba pilnować widocznie
 
Jeszcze się nie znam ale ok 21 i jajecznica z pieczarkami to była...pewno nie mogę już a nie wiedziałam
Jesli po 23 nic nie jadłaś i rano zrobilas badanie to niestety ale masz cukrzycę ciążową. Jeśli jadłaś gdzieś po 24, a o 7 mialas badanie no to też badanie jest nie do konca prawidłowo wykonane.
 
reklama
Do góry