reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Hej Dziewczyny,
Ja padam w nocy spać nie mogę, a w dzień ledwo co ogarniam co się wokoło dzieje, a najchętniej to bym spała całymi dniami [emoji42], kiedy minie to zmęczenie [emoji2368],
 
reklama
Ja się nie maluje ostatnio ha ha to moje ostatnio to już 2 lata , nie mam siły, czasu i chęci, ale lubię się odstawić na jakieś wyjście chociaż ostatnio nie ma okazji , a jak jest to ja jestem taka z dupy[emoji28],
 
U mnie usg prenatalne kosztuje niecałe 200e.,
Nie wiem czy teraz też już nie podrożało, pappa nie wiem, a że na fundusz przysługuje mi tylko 3 usg na ciąże to każde dodatkowe jest płatne 65e. Badania krwi podstawowe i dodatkowe jak są nieprawidłowe to pokrywa fundusz.
 
U mnie rodzina nie wie... Córką wie bo mąż przypadkowo się wygadał ale wie że ma nie mówić na razie..
My czekamy do następnej wizyty bo zacznie się wtedy 13tc i jak będzie ok to powiemy. Ostatnio w grudniu żeśmy powiedzieli nie wyszło... I te tłumaczenie zbyt bolesne więc czekamy. Ja bym uprzedziła wszystkich co wiedzą żeby nie mówili a na pytania o picie powiedziałabym że wzięłam mocne tabletki bo mnie głowa boli ☺️
u mnie wie od teściowej nawet Pani z rejestracji w przychodni. 🙄
U mnie na szczęście mąż i na normalną wizytę może przyjść i na prenatalne i lekarz uprzedził żeby wziąć pendrive'a bo wszystko nagra.

A tak w ogóle dziewczyny ile u was wizyta prywatną i ile prenatalne?
u Nas tez była płyta w pierwszej ciąży jak zaczęło bic serduszko 😉

Trochę się obawiam tych badań i cen.. ja ostatnio za cytologię, usg zapłaciłam 250 zł..
za badania na kolejna wizytę zapłacę 400 zł plus wizyta i badania z pappą pewnie kolejne 400 🤨
 
Pojeździłam więcej autem,posiedziałam u mamy dłuższy czas i podbrzusze czuję...Ehh najlepiej jednak w domeczku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry