reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Lisa&Luiza a jak duzy ten pecherzyk? Jezeli lekarz twierdzi, ze na ten moment jest wszystko ok to nie ma sie co stresowac na zapas :)
Oluska88 ja tez ciagle zmeczona. Chyba wiek robi swoje 🤪
Tinulka bardzo, bardzo mi przykro. Tule mocno ...
DianaO a u nas dzis znowu sloneczko :) ciesze sie, ze czujesz sie lepiej i bardziej "komfortowo". Korzystaj z pomocy meza i odpoczywaj :)
Makota89 pieknie! gratulacje :)
Moniqa87 i dla ciebie rowniez gratulacje :)
Ja mam dzis w planie umyc reszte okien. Mezu konczy robote wczesniej to trzeba jechac i zamowic rupieci na nowy plot, bo ostatnie wiatrzyska tak stary zmaltretowaly ze ledwo stoi :D A trzeba wymienic poki mam sile i checi 😁
Jakies pomysly na piatkowy obiad????
Ja idę dzisiaj na łatwiznę i robię naleśniki. ;)
 
reklama
Ja 10+1 i poprawy dalej brak. Nie było dnia bez wymiotów i mdłości 🤮

Trzymamy mocno! 🤞
w poprzedniej męczyło mnie do 15 tygodnia, tylko trochę pozniej się zaczęło i nie takie nasilenie. Już bym wolała chyba zwymiotować, a nie chodzić taka struta. I do tego straszny spadek sily popołudniu leżałabym poprostu bez ruchu.
 
Magdalenams dzieki za podpowiedz :D zabieram sie i ja zaraz za smazenie. Kazdy zje z czym bedzie chcial :D
Mi w tej ciazy ogolnie goraco ale w nocy. A wczesniej zmarzluch bylam :)
 
u mnie dziś klopsiki z kurczaka i ziemniaczki
jeśli uda mi się je zrobić, zabieram się za ten obiad już 3 dni, zawsze po 13 opuszczaja mnie siły.. [emoji25]
 
reklama
Do góry