reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

Czytam że robicie obiadki pichcicie gotujecie a ja bym tylko zupe pomidorowa jadła i taka kwasna najlepiej. A i tak po niej mnie też mdli. Bez wymiotów same mdłości i takie coś dziwnego na żołądku ehh
 
reklama
U mnie krem pomidorowy z bagietka czosnkowa ♥️ w ogóle … zawsze myślałam, ze od początku będę wariować i kupować ciuszki ciążowe i mnóstwo innych rzeczy, a nadal mam jakiś dystans… ciagle się boje ze będzie coś nie tak .. :( kupiłam sukienkę ciążowa i schowałam ja głęboko do szafy żeby w razie czego nie było mi przykro i żeby nie zapeszyć ..
 
U mnie krem pomidorowy z bagietka czosnkowa ♥️ w ogóle … zawsze myślałam, ze od początku będę wariować i kupować ciuszki ciążowe i mnóstwo innych rzeczy, a nadal mam jakiś dystans… ciagle się boje ze będzie coś nie tak .. :( kupiłam sukienkę ciążowa i schowałam ja głęboko do szafy żeby w razie czego nie było mi przykro i żeby nie zapeszyć ..
Ja będąc w poprzedniej ciąży miałam dostać od męża dwa prezenty, ale temat przepadł, prezenty schowane w szafie. Teraz jestem w kolejnej ciąży i dziad nie chce mi ich dać, żeby nie zapeszyć :D
 
U nas spaghetti ale nie że mam smaka ,że chce... ale robi się szybko więc...kwestia drugorzędna czy zjem.
Kurcze czasem mam nastrój ok a bywa jak dziś że jestem nerwowa jak niewiem.
Paradoksalnie Em to wolne zabrał by było ok a tu rutynę poranka nam zaburzył,syn z głupawki zaczął w czytaniu d z b mylić🙈🙉🙊 i męczyli temat godzinę. Potem zamieszanie z kurierem,wiatr podły za oknem...
Aaa... Jak się zerwałam z kanapy do wc to aż mnie szarpneło w pachwinie....Mam po kokarde !
Pojechali, ja pije wodę i siły zbieram na to gotowanie
Jednym słowem zadymka musi być
Nie odpalam dziś wiadomości bo tematy mi cisnienie podnoszą... U nas nadal temat z opałem.Ceny z kosmosu a rząd zajęty pomaganiem rękami zwykłych ludzi(!) (sory jak kogoś urażę niechcący ale taki fakt)
Marzę o popołudniu z książką a tu po szkole kolega ma wpaść do Sz...
Trudno zabunkruje się w sypialni
 
Ja zrobiłam gar gołąbków i będą drugi dzień z rzędu;) a dzieciory obejdą się naleśnikiem . Czy Wasze już urodzone dzieci jedzą normalnie? Ja mam na pokładzie 9cio łatkę z taką wybiorczością pokarmową, że normalne jest gotowanie 2 obiadów dziennie!
U mnie starszy zje wszystko i od samego początku tak miał. Mlodszy wybiera i połowa składników mu nie pasuje. Ale ja nie gotuje osobno. Czasem zje duże śniadanie i kolację a z obiadu np same ziemniaki z buraczkami. Jak jest głodny to woła;)
Czytam że robicie obiadki pichcicie gotujecie a ja bym tylko zupe pomidorowa jadła i taka kwasna najlepiej. A i tak po niej mnie też mdli. Bez wymiotów same mdłości i takie coś dziwnego na żołądku ehh
Ja mam od samego początku tak jakby mi coś siedziało na żołądku... dzisiaj nadal jest średnio bo mdłości dużych nie mam ale coś siedzi I jest niedobrze.
 
A czy któraś z Was ma taki dziwny ból w nadbrzuszu? Przed tą ciążą tak nigdy nie miałam, a teraz mdłości od razu w pakiecie z tym bólem, zaraz pod żebrami 😕
 
A czy któraś z Was ma taki dziwny ból w nadbrzuszu? Przed tą ciążą tak nigdy nie miałam, a teraz mdłości od razu w pakiecie z tym bólem, zaraz pod żebrami 😕
Mój ból w górnej części brzucha zawsze jest związany z rewolucja w jelitach. Teraz odpuścił bo stosuje swoje sposoby na zaparcia ;)
 
Ja zrobiłam gar gołąbków i będą drugi dzień z rzędu;) a dzieciory obejdą się naleśnikiem . Czy Wasze już urodzone dzieci jedzą normalnie? Ja mam na pokładzie 9cio łatkę z taką wybiorczością pokarmową, że normalne jest gotowanie 2 obiadów dziennie!
moj 5 latek ma bardzo ubogą dietę i dałam na luz, nie walczę z tym. Obiady spoko, choć to zależy od nastroju ale śniadania i kolacje, to tylko płatki z mlekiem, suchy chleb lub czasami tosty z żółtym serem i koniec repertuaru🤦‍♀️
 
Ja zrobiłam gar gołąbków i będą drugi dzień z rzędu;) a dzieciory obejdą się naleśnikiem . Czy Wasze już urodzone dzieci jedzą normalnie? Ja mam na pokładzie 9cio łatkę z taką wybiorczością pokarmową, że normalne jest gotowanie 2 obiadów dziennie!
Mój 4-latek raczej większość rzeczy zjada, które ja gotuję, w przedszkolu to samo. Jak czegoś nie lubi to nie robię jak jest w domu.
Problem był z rozszerzaniem diety,ale z czasem wyszło, że ma nadwrażliwość w jamie ustnej i to mogło być przyczyną. Teraz chodzimy do logopedy i próbujemy to wszytsko naprawić ( nie pionizuje języka, wypada mu z buzi np jak mówi literę S)

U mnie dziś barszczyk czerwony, i pieczony dorsz z batatami.
 
reklama
Ja zrobiłam gar gołąbków i będą drugi dzień z rzędu;) a dzieciory obejdą się naleśnikiem . Czy Wasze już urodzone dzieci jedzą normalnie? Ja mam na pokładzie 9cio łatkę z taką wybiorczością pokarmową, że normalne jest gotowanie 2 obiadów dziennie!
Córka ostatnio troszkę wariuje z niejedzeniem, to co lubiła ostatnio blee, ale idą jej szóstki więc wcale mnie nie dziwi że marudzi. Staram się gotować tak aby każdy miał coś dał siebie i jakoś sobie radzimy.
 
Do góry