reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Mam na podwórku w kojcu przygarniętą suczkę. Jest trochę problematyczna ale to inna historia.
Dziś wzięłam się za posprzątanie jej kojca i trochę się przeciągnełam tak że boli mnie podbrzusze, więc dziś nic już nie zrobię. A od rana miałam taką energię do działania.
 
reklama
Hejka hejka!
Nadrobiłam trochę!
Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty i na pewno wszystko będzie dobrze ❤️❤️❤️ U mnie kolejna wizyta w czwartek, póki co jestem pozytywnie nastawiona 😌
Ja od dzisiaj oficjalnie na zwolnieniu, wiec mam nadzieje; ze wchodzę do Was tutaj już na pełen etat 😂
Jeśli chodzi o imiona to u nas jeśli bedzie dziewczyna to Julka albo Zuzia, natomiast jeżeli chłopiec Michał bardzo mi się podoba ⭐️ Co prawda mój mąż się śmieje, ze wszystko okaże sie już po porodzie, jak zobaczy bedzie wiedział jak ma mieć dzidzia na imię 😂
 
Dzien dobry :)
Diana0 u nas tez szaro i buro ale czego innego oczekiwac po rainchesterze :D
Pisalyscie o porodach. Ja mam za soba 3 SN wiec mam nadzieje, ze tym razem skoczy sie tak samo. Tym bardziej, ze u mnie od rozpoczacia akcji do narodzin bylo max 1.5h (nie liczac pierwszego synka, ktory jest skrajnym wczesniakiem i 3 dni ze skurczami lezalam walczac o kazda dodatkowa godzine).
Imienia nie mamy narazie. Poki co mowimy Bejbik a na imie przyjdzie jeszcze czas.
Mieszkamy w UK wiec imie bedzie takie, aby pasowalo i tutaj i w Polsce plus zeby brzmialo ladnie w polaczeniu z nazwiskiem.
Bylam wczoraj w pracy. Pracuje na izbie przyjec i ledwie wytrzymalam swoje 8 godz. Dzisiejsza zmiane odrzucialam. Tak mi brzuch twardnial, ze czulam okropny dyskomfort i stwierdzilam, ze ryzykowac nie bede.
Ktoras wspominala o piersiach. Ja mam wciaz wrazliwe chociaz nie jest to juz tak wkurzajace jak bylo. Za to urosly konkretnie. Ogolnie mam spore ale biustonosz, ktory mial "luzy" teraz jest idealnie wypelniony ku radosci chlopa :D
Milego poniedzialku zycze i trzymam kciuki za wszystkie wizytyjace kobitki :)
ja chce żeby było Łatwiej tu w UK, nie planujemy powrotu do Polszy, a widzę jak się mój starszak meczy próbując wyjaśnić Anglikom dlaczego jego imię to Aleksander ale mówimy na niego Olek a nie Alex 😊
 
ja chce żeby było Łatwiej tu w UK, nie planujemy powrotu do Polszy, a widzę jak się mój starszak meczy próbując wyjaśnić Anglikom dlaczego jego imię to Aleksander ale mówimy na niego Olek a nie Alex 😊
Aaa z tym imieniem jak się jest problematycznym to zawsze się ktoś czepi. Kiedyś Aleksander a pan tata Aluś i Aluś...No i zadzwonił domofonem to kolezanka posłała dziecko na hol i Pan zdziwiony ze "Ala " zeszła 😅
 
Mi się bardzo podoba Aleksander, ale nie Olek właśnie, a wiem że będą wołać Olek wiec odpada.
Chłopcu damy Szymon lub Nikodem (bardziej Szymon 🤣) a dziewczynce chyba Kornelia 😉
Czuje, że będzie córeczka ale moje przeczucia często są mylne 🤣.
W domu mamy Czarusia 😀
 
Mi się bardzo podoba Aleksander, ale nie Olek właśnie, a wiem że będą wołać Olek wiec odpada.
Chłopcu damy Szymon lub Nikodem (bardziej Szymon 🤣) a dziewczynce chyba Kornelia 😉
Czuje, że będzie córeczka ale moje przeczucia często są mylne 🤣.
W domu mamy Czarusia 😀
u mojego syna był w przedszkolu Aleksander i mama zwróciła uwagę w przedszkolu że to nie żaden Olek, a Aleksander i wszyscy w przedszkolu łącznie z dziećmi wolały do niego Aleksander 🙂

U nas jest Grzegorz i Ignacy. Na tą chwile nie mamy imienia ani dla trzeciego chłopca, ani dla dziewczynki. Czekamy na rozwój sytuacji i będziemy myśleć 😉
 
u mojego syna był w przedszkolu Aleksander i mama zwróciła uwagę w przedszkolu że to nie żaden Olek, a Aleksander i wszyscy w przedszkolu łącznie z dziećmi wolały do niego Aleksander 🙂

U nas jest Grzegorz i Ignacy. Na tą chwile nie mamy imienia ani dla trzeciego chłopca, ani dla dziewczynki. Czekamy na rozwój sytuacji i będziemy myśleć 😉
Ja często zwracam żeby mówić Czaruś albo Cezary ale niektórzy i tak mówią Czarek więc wiem że to nie przejdzie 🙈
 
u mojego syna był w przedszkolu Aleksander i mama zwróciła uwagę w przedszkolu że to nie żaden Olek, a Aleksander i wszyscy w przedszkolu łącznie z dziećmi wolały do niego Aleksander 🙂

U nas jest Grzegorz i Ignacy. Na tą chwile nie mamy imienia ani dla trzeciego chłopca, ani dla dziewczynki. Czekamy na rozwój sytuacji i będziemy myśleć 😉
U nas właśnie chyba będzie Grześ. Na początku nie byłam przekonana ale coraz bardziej mi się podoba.
A dla dziewczynki Hania albo Adrianna. Zawsze chcialam Igę ale sąsiedzi nazwali psa Ida i jako tak dziwnie by to brzmiało :)
Ale mam przeczucie, że będzie chłopak.
 
reklama
Witam po pracy😉

Co do imion to najpierw przechrzcze mojego psa z Maya na szarańcza- bestia zeżarła pół sernika😤

W domu mamy Sebastiana i Dominika- - imię dla dziewczynki mamy już od pierworodnego- Natalia
Nad chłopcem będziemy się jeszcze zastanawiać.

Objawowo należę pewnie do uprzywilejowanych- cycki pełniejsze lekko wrażliwe ale bez jakichś jazd, mdłości po magnezie do picia albo zapachy pieczonego ale tez dramatu nie ma…

Wizyta jutro o 15:15
 
Do góry