reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale czuję taki spokój przed jutrzejszą wizyta 🤔
Idę sprawdzić czy ciąża jeszcze żywa. Dziwny ten spokoj...
Dawaj znac koniecznie jutro co sie dowiesz i podziel fotkami ❤️ ja mam wizytę we wtorek.. Ale jestem przygotowana na najgorsze. Wole sie milo zaskoczyć. I tego Ci życzę, bys sie bardzo milo jutro zaskoczyła!
 
Cześć dziewczyny. Miałyście podobne wyniki? Przy pierwszym dziecku Pani ginekolog nie mówiła nic o badaniu z krwi różyczka i CMV więc nie mam nawet skali porównania. Bardzo się stresuje, że coś jest nie tak.. Dodatkowo odkleja mi się łożysko od 8 tyg i biorę Duphaston. Od poniedziałku zaczyna się 11 tydzień, a dopiero w sobotę wizyta :(
 

Załączniki

  • Screenshot_20220306_204300.jpg
    Screenshot_20220306_204300.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 53
  • Screenshot_20220306_204339.jpg
    Screenshot_20220306_204339.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 49
Cześć dziewczyny. Miałyście podobne wyniki? Przy pierwszym dziecku Pani ginekolog nie mówiła nic o badaniu z krwi różyczka i CMV więc nie mam nawet skali porównania. Bardzo się stresuje, że coś jest nie tak.. Dodatkowo odkleja mi się łożysko od 8 tyg i biorę Duphaston. Od poniedziałku zaczyna się 11 tydzień, a dopiero w sobotę wizyta :(
Wysokie Igg oznacza, że przeszłaś różyczkę i cytomegalię w przeszłości, a Twój organizm wytworzył przeciwciała. Natomiast z tego co widzę masz też pozytywne igm, a to może świadczyć o ponownym zakażeniu. Ale nie stresuj się na zapas, ginekolog pewnie będzie kazał zrobić dodatkowe badania. Moja przyjaciółka miała podobną sytuację i nie wiem czy ostatecznie brała jakieś leki ale kojarzę, że mówiła, że w przypadku ponownego zakażenia, ryzyko zakażenia dziecka jest bardzo niewielkie.
 
Wysokie Igg oznacza, że przeszłaś różyczkę i cytomegalię w przeszłości, a Twój organizm wytworzył przeciwciała. Natomiast z tego co widzę masz też pozytywne igm, a to może świadczyć o ponownym zakażeniu. Ale nie stresuj się na zapas, ginekolog pewnie będzie kazał zrobić dodatkowe badania. Moja przyjaciółka miała podobną sytuację i nie wiem czy ostatecznie brała jakieś leki ale kojarzę, że mówiła, że w przypadku ponownego zakażenia, ryzyko zakażenia dziecka jest bardzo niewielkie.
Trochę mnie uspokoiłaś.. Oczywiście naczytałam się w internecie i myślałam, że zaraz zejdę z tego świata.. Już nie mogę doczekać się tej wizyty :(
 
Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale czuję taki spokój przed jutrzejszą wizyta 🤔
Idę sprawdzić czy ciąża jeszcze żywa. Dziwny ten spokoj...
To bardzo dobrze. Ja też wyjątkowo pomimo problemow czuje spokój. Ale też się nastawiam tak, nie wiem czy dobrze, nie mam wpływu na szyjkę, więc cieszę się z tego co jest. Mój ginek mówi że jak ma się szyjka zgładzić to choćby skały srały to się nie poradzi...
 
Cześć dziewczyny, tak dla rozluźnienia.

Ja jako osoba która lubi mieć wszystko zaplanowane i pod kontrolą chciałam jakoś konkretnie zwracać się do maluszka. A że już dawno wybraliśmy imona dla dziecka to chciałam je jakoś wykorzystać i wieczorem jadąc autem wymyśliłam połączenie tych dwóch imion Kazimierz i Dorotka i wyszło mi Karotka 😂 mój mąż zachwycony.

Także od wczoraj mój mąż pyta na co ma ochotę nasza Karotka 😁
 
Ja wizytę mam za tydzień we wtorek, jakoś mam wewnętrzny spokój i wiarę, że wszystko będzie dobrze. Oby to nastawienie mnie nie opuściło. Zaczęły mi się mdłości, dramatu nie ma, ale jak w nocy obudzi mnie moje dziecię to gorzej mi zasnąć, bo mdli. Milego dnia, trzymam kciuki za Wasze wizyty
 
reklama
Do góry