reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Co porabiacie? Jak dzień mija...?
Ja z Sz w książkach bo pani dała czadu choć to 1 klasa, a i kalendarium na 2 tyg mamy bogate w sprawdziany itp...Obym była na tyle by mu pomóc..
Kawa nie,lody mega
Babki w 9tc,jak tam wasze biusta? Spokojniej ? Sorki ale dopytuję raz za czas
 
reklama
ja w każdej ciąży miałam mdlosci, ale tez w obu ciążach miałam spory apetyt, teraz natomiast apetytu brak a mdlosci są dość okrutne.
Od kawy mnie odrzuca, „aromat” smażonego mięsa to zło, ogólnie ciężkostrawne i intensywne w smaku i zapachu potrawy na ta chwile mnie odrzucają.
Lubię się względnie z chałka z dżemem, makaronem z solą, jabłkami, czasem kanapka z sucha krakowska i majonezem.
Generalnie żyje na herbacie i herbatnikach… u mnie dzisiaj 7+2/7+4, wciąż ledwo początek przygody…

A Jak wasze samopoczucie ?
Jakieś plany na niedziele ?
Pomysły na obiad?
Spadek samopoczucia, a na pokładzie mąż na kacu czyli wszystko na mojej głowie:D
Dziewczyny, mam pytanie do Was wszystkich. Macie czasem takie pokluwania w szyjce, jakby w pochwie? Nie sa silne ale tak od wczoraj mnie pokluwa co jakis czas... I moze mi sie wydaje, ale jak stoje to wtedy bardziej pokluwa..jak usiądę jest okej. Ktos tak ma? Zanim zaczne czytać google o skracajacej sie szyjce wole spytac sie u źródła - czyli Was. To moja pierwsza ciąża więc przyznaje sie do braku doświadczenia a do wizyty mam jeszcze 2 dni 😅
Mam takie ale w sumie nie wiem z czego. Nie dotyczą raczej skracania szyjki bo mam je długo a szyjka stała w miejscu. Przypuszczam że przez hormony albo ukrwienie.
woda mocno na nie. Byl czas kiedy jak marzenie wchodzil sok bananowy z tymbarka, ale od kilku dni to rowniez nie przejdzie przez gardlo. Wiec pije herbaty. 4-5 dziennie do 300 ml kazda, i jakos to jest. Czuje po moich ustach i skorze na twarzy, ze nie jestem nawodniona wystarczajaca, ale z drugiej strony do ubikacji latam na siku, a przy odwodnieniu nie ma az takiego biegania. Takze sadze ze pod tym zgledem jakos sobie radze.
Ja wczoraj na urodzinach szwagra czułam się dobrze więc nadrabiałam i wypiłam kilka szklanek soku ;) do tego objadłam się pod korek. Dzisiaj już się czuje normalnie czyli nadal mdli...
Dziewczyny co polecacie na problemy z wypróżnianiem;( od zawsze mam problemy … staram się jeść według schematu żywieniowego więcej ale mniejszych porcjach niestety problem mój tak narasta że paść można ;( może macie jakieś skuteczne sposoby ?
Na czczo zjeść kiwi, śliwki namoczone dzień wcześniej, wypić tą wodę ze śliwek albo wodę z cytryna. Aktualnie na mnie nic nie działa ale zjadam regularnie wszystko wyżej wymienione i czekam aż ruszy.
Dziewczyny, a jak to jest i czy któraś z Was miała lekkie plemienia po badaniu?
ostatnio mi się nawinął taki temat i chciałam podpytac jak to u Was było.
Lekkie może być. Ale jak się długo utrzymuje to zgłoś.
Ja się się nie dopinam brzuch jak 5mc
Ale to już 3 ciąża więc pewnie dlatego
U mnie też ale ze względu na wzdęcia i zaparcia. Do tego boli mnie brzuch :(
 
Co porabiacie? Jak dzień mija...?
Ja z Sz w książkach bo pani dała czadu choć to 1 klasa, a i kalendarium na 2 tyg mamy bogate w sprawdziany itp...Obym była na tyle by mu pomóc..
Kawa nie,lody mega
Babki w 9tc,jak tam wasze biusta? Spokojniej ? Sorki ale dopytuję raz za czas
my właśnie wróciliśmy ze spaceru i pije teraz ciepłą herbatke
koniec 8 tygodnia i biust dalej bolesny ale już widocznie większy, musze go trochę ukrywać bo zaraz ludzie po nim się zaczną orientować że coś jest na rzeczy [emoji1787]
 
Co porabiacie? Jak dzień mija...?
Ja z Sz w książkach bo pani dała czadu choć to 1 klasa, a i kalendarium na 2 tyg mamy bogate w sprawdziany itp...Obym była na tyle by mu pomóc..
Kawa nie,lody mega
Babki w 9tc,jak tam wasze biusta? Spokojniej ? Sorki ale dopytuję raz za czas
ja mam szczęście, u mojego starszaka w szkole zadania domowe są tylko w piątek dawane, i to takie banały ze szok 😂

Moje cycki z dnia na dzień bolą coraz bardziej.
Spuchły i są ciężkie.
Spadek samopoczucia, a na pokładzie mąż na kacu czyli wszystko na mojej głowie:D

Mam takie ale w sumie nie wiem z czego. Nie dotyczą raczej skracania szyjki bo mam je długo a szyjka stała w miejscu. Przypuszczam że przez hormony albo ukrwienie.

Ja wczoraj na urodzinach szwagra czułam się dobrze więc nadrabiałam i wypiłam kilka szklanek soku ;) do tego objadłam się pod korek. Dzisiaj już się czuje normalnie czyli nadal mdli...

Na czczo zjeść kiwi, śliwki namoczone dzień wcześniej, wypić tą wodę ze śliwek albo wodę z cytryna. Aktualnie na mnie nic nie działa ale zjadam regularnie wszystko wyżej wymienione i czekam aż ruszy.

Lekkie może być. Ale jak się długo utrzymuje to zgłoś.

U mnie też ale ze względu na wzdęcia i zaparcia. Do tego boli mnie brzuch :(

Nie dałabym rady na żadna imprezę iść 😅 ledwo wytrzymuje jakoś domowy 😂
 
Co porabiacie? Jak dzień mija...?
Ja z Sz w książkach bo pani dała czadu choć to 1 klasa, a i kalendarium na 2 tyg mamy bogate w sprawdziany itp...Obym była na tyle by mu pomóc..
Kawa nie,lody mega
Babki w 9tc,jak tam wasze biusta? Spokojniej ? Sorki ale dopytuję raz za czas
Mój na w miarę luzy w szkole. Mało mu zadają, a na sprawdziany uczą się w szkole. Dziś mi coś kaszle i nie wiem czy jutro pójdzie [emoji24]
 
reklama
Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale czuję taki spokój przed jutrzejszą wizyta 🤔
Idę sprawdzić czy ciąża jeszcze żywa. Dziwny ten spokoj...
 
Do góry