reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Cześć Dziewczyny! Podczytywalam Was odrobinę i widzę, że tu dużo dobrych wiadomości oraz nowych osób - gratulacje dla Was wszystkich.

Byłam na wizycie kontrolnej - wszystko w porządku 🙏🙏 jest serduszko, bije, rośnie pięknie zgodnie z wytycznymi. Także popłakałam się ze szczęścia, że ten szpital i krwawienie nie ruszyło fasolki. Oby tak dalej!

PS czytałam gdzieś tu, że ktoś ma ochotę tylko na bułkę z serem żółtym. Ja to samo! W zasadzie to pieczywo to jedyne do czego nie mam wstrętu, a na tym nie da się opierać dobrej diety
 
reklama
Ja musze w te moje badania zobaczyć i od poniedziałku się biorę za ich robienie.
Czy progesteron wyjdzie realny czy poziom będzie + to co zrobiły tabletki?
 
Dziewczyny, wizytę mam dopiero we wtorek i wtedy sie skonsultuje ale mam wyniki badań krwii... I chcialabym sie Was doradzić do tego czasu ( i uspokoic).. Robilam badania na czczo, ale nie rano - koło 10:40 nie wiem czy to też nie zaburza wyników..

Glukoza mi wyszła 96,00. Max jest 99.00. Czy to dobry wynik wg Was czy za wysoka glukoza?

W Morfologii PDW, MPV, P-LCR wyszly poniżej normy. Miałyście cos podobnego? To to moze znaczyći dlaczego sa poniżej normy? 😥 Dodaje screen. Reszta morfologii w normie, mam średnią.

TSH 1,24 więc w normie.
Przeciwciała na Toxoplazme mam wysokie więc chyba ok?
Przeciwciała w kl. IgG: 19,40 IU/ml
Przeciwciała w kl. IgM: 0,150 S/CO
Screenshot_20220303_130503_com.android.chrome.jpg
 
Ostatnia edycja:
@Sajfik na spokojnie, najważniejsze, żeby lekarz przeanalizował i dał Ci znać co to może być. Są różne powody - od zupełnie błahych po poważne i zanim się naczytasz, to po prostu poczekaj na wizytę.

Glukoza dopóki jest w normie, bez paniki.
 
Dziewczyny, a czy wy też miałyscie lub macie takie uczucie wiecznego zimna? Normalnie zimna jestem jakbym umierała i wiecznie mi zimno, a mąż mowi że robię saunę w pokoju rozkręcając grzejnik. To normalne?
Mam to samo…
Tłumacze to obniżonym ciśnieniem krwi…
Czytam dalej
 
Dziewczyny czy myślicie ze uplawy o zabarwieniu lekko zielonym to powód żeby ruszyć do lekarza? Mam wizytę w poniedziałek żeby sprawdzić czy ciąża jeszcze żywa, ale nie wiem czy nie zadzwonić żeby mnie dziś jakimś cudem przyjął 🤔
Zielonkawe- prawdopodobnie jakaś bakteria- nie czekałabym do poniedziałku
 
@Sajfik morfologia w ciąży często odbiega od norm laboratoryjnych, więc morfologię w ciąży zawsze musimy analizować lekarz.

Glukoza na czczo w ciąży powinna być max 92. Ale nie denerwuj się, wszystko musi przeanalizować lekarza.
 
reklama
Dziewczyny, wizytę mam dopiero we wtorek i wtedy sie skonsultuje ale mam wyniki badań krwii... I chcialabym sie Was doradzić do tego czasu ( i uspokoic).. Bo nawet nie gogluje bo mi google tylko o raku mowi😒 więc odpuszczam.

Glukoza mi wyszła 96,00. Max jest 99.00. Czy to dobry wynik wg Was czy za wysoka glukoza?

W Morfologii PDW, MPV, P-LCR wyszly poniżej normy. Miałyście cos podobnego? To to moze znaczyći dlaczego sa poniżej normy? 😥 Dodaje screen. Reszta morfologii w normie, mam średnią.

TSH 1,24 więc w normie.
Przeciwciała na Toxoplazme mam wysokie więc chyba ok?
Przeciwciała w kl. IgG: 19,40 IU/ml
Przeciwciała w kl. IgM: 0,150 S/CO
Zobacz załącznik 1375364
Jest minimalnie poniżej normy- to są wartości które określają ilość/ stosunek wielkości płytek krwi - wartości są zależne od laboratoriów, albo taki twój urok, przy innych wartościach w porządku nie masz się co stresować. Może być tez problem z przyswajaniem / ilością witamin z grupy B.

Glukoza ok
 
Do góry